DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Zapuštěné stropy "Nepravidelné kruhy"

Provedení desky:
Hloubka zapuštění:
Výrobce: EasyBoard®
Kód: 9990001511
Dostupnost: do 14 pracovních dnů
5 082.64 bez DPH
6 150 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Zapuštěné kruhy jsou velmi oblíbený doplněk pro zpestření sádrokartonových stropů v moderních interiérech.jejich nepravidelné rozložení je originální a díky  EasyBoardu® jednoduché řešení pro realizaci. Kruhy různých průměrů je možné doplnit o zapuštěné, ale také přisazená designová svítidla.V rámci našeho internetového obchodu je možné si vybrat tři základní sádrokartonové desky s různým počtem a rozměrem zapuštěných kruhů. Při montáži na strop je lze navzájem libovolně kombinovat. Pokud by Vám rozložení kruhů nevyhovovalo, po dohodě vyrobíme desky přesně dle Vámi dodaných výkresů.

Rozloženie sadrokartónových kruhových panelov Easyboard

PROVEDENÍ DESKY

Naše nabídka obsahuje tři základní druhy sádrokartonových desek GKB / RB s tloušťkou 12.5 mm o rozměru 1200x2000 mm, označené jako Panel "A", Panel "B" a Panel "C". Navzájem se liší počtem, rozměrem a polohou zapuštěných kruhů. Rozložení a pozice jednotlivých kruhů jsou znázorněny na přiloženém výkrese. Jejich rozměry jsou označeny v legendě k výkresu. Prefabrikáty jsou dodány v standardem normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy, vypáskované, vysadrované as přebroušení spoji. Po jejich osazení na strop je třeba sádrou vyspravit drobné detaily, které mohly vzniknout během dopravy nebo montáži na strop.

K dispozici je možnost volby různé hloubky zapuštěných kruhů. Zvolená hloubka bude stejná na všech kruzích objednané sádrokartonové desky.

Pokud máte zájem o objednávku více druhů děrovaných desek, je třeba každou takovou desku objednat samostatně.

MONTÁŽ DESEK

Zapuštěné kruhy jsou dodávány jako součást sádrokartonové desky rozměru 1200x2000 mm. Při montáži na strop je třeba nosnou konstrukci sádrokartonovéhostropu přizpůsobit tak, aby její profily nepřekážely při umístění zapuštěných sádrokartonových kruhů. Pokud máte zájem do zapuštěných kruhů umístit bodová svítidla, nezapomeňte při montáži konstrukce stropu připočítat kromě hloubky kruhů i výšku těchto svítidel. Protože je sádrokartonová deska z důvodu perforace křehká, při manipulacia jejím osazování na strop doporučujeme podložit tuto desku OSB deskou nebo druhou sádrokartonovou deskou. Tato deska bude použita pouze jako pomůcka na zpevnění pokud nebude děrovaná deska umístěna na strop. Před šroubováním stačí tuto desku postupně posouvat do jedné strany a průběžně šroubovat na nosnou konstrukci děrovaný sádrokartonový panel. Po upevnění všech šroubů již není tato pomocná deska potřebná. Po osazení všech desek na strop je třeba spoje přepáskovat, vysádrovat a vybrousit podle běžných standardů pro montáž sádrokartonu. Před malováním je třeba povrch celého stropu napenetrovat.

Pokud byste měli zájem o jiné rozměry, rozmístění nebo hloubky zapuštěných kruhů neváhejte nás kontaktovat. V rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvary vyrobené ze sádrokartonu podle individuálních požadavků zákazníků. Uvedený nákres nebo obrázek je jen vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výroby.Použití do sádrokartonových stropů, stěn a příček.V případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary dle zaslaných podkladů.

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.