Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Zapuštěné stropy "Nepravidelné kruhy"

Provedení desky:
Hloubka zapuštění:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 7 dnů
Cena bez DPH: 5 082.64
6 150
KS

Zapuštěné kruhy jsou velmi oblíbený doplněk pro zpestření sádrokartonových stropů v moderních interiérech. Jejich nepravidelné rozložení je originální a díky EasyBoardu® jednoduché řešení pro realizaci. Kruhy různých průměrů je možné doplnit o zapuštěné, ale také přisazená designová svítidla.

 

V rámci našeho internetového obchodu je možné si vybrat tři základní sádrokartonové desky s různým počtem a rozměrem zapuštěných kruhů. Při montáži na strop je lze navzájem libovolně kombinovat. Pokud by Vám rozložení kruhů nevyhovovalo, po dohodě vyrobíme desky přesně dle Vámi dodaných výkresů.

 

» PROVEDENÍ DESKY «

Naše nabídka obsahuje tři základní druhy sádrokartonových desek GKB / RB s tloušťkou 12.5mm o rozměru 1200x2000mm, označené jako Panel "A", Panel "B" a Panel "C". Navzájem se liší počtem, rozměrem a polohou zapuštěných kruhů. Rozložení a pozice jednotlivých kruhů jsou znázorněny na přiloženém výkrese. Jejich rozměry jsou označeny v legendě k výkresu.

 

Prefabrikáty jsou dodány v standardem normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy, vypáskované, vysadrované as přebroušení spoji. Po jejich osazení na strop je třeba sádrou vyspravit drobné detaily, které mohly vzniknout během dopravy nebo montáži na strop. Před malováním je třeba podklad důkladně napenetrovat.

 

K dispozici je možnost volby různé hloubky zapuštěných kruhů. Zvolená hloubka bude stejná na všech kruzích objednané sádrokartonové desky.

 

Pokud máte zájem o objednávku více druhů děrovaných desek, je třeba každou takovou desku objednat samostatně.

Rozloženie sadrokartónových kruhových panelov Easyboard

» MONTÁŽ DESEK «

Zapuštěné kruhy jsou dodávány jako součást sádrokartonové desky rozměru 1200x2000mm. Při montáži na strop je třeba nosnou konstrukci sádrokartonového stropu přizpůsobit tak, aby její profily nepřekážely při umístění zapuštěných sádrokartonových kruhů. Pokud máte zájem do zapuštěných kruhů umístit bodová svítidla, nezapomeňte při montáži konstrukce stropu připočítat kromě hloubky kruhů i výšku těchto svítidel.

 

Protože je sádrokartonová deska z důvodu perforace křehká, při manipulaci a jejím osazování na strop doporučujeme podložit tuto desku OSB deskou nebo druhou sádrokartonovou deskou. Tato deska bude použita pouze jako pomůcka na zpevnění pokud nebude děrovaná deska umístěna na strop. Před šroubováním stačí tuto desku postupně posouvat do jedné strany a průběžně šroubovat na nosnou konstrukci děrovaný sádrokartonový panel. Po upevnění všech šroubů již není tato pomocná deska potřebná.

 

Po osazení všech desek na strop je třeba spoje přepáskovat, vysádrovat a vybrousit podle běžných standardů pro montáž sádrokartonu. Před malováním je třeba povrch celého stropu napenetrovat.

 

Pokud byste měli zájem o jiné rozměry, rozmístění nebo hloubky zapuštěných kruhů neváhejte nás kontaktovat. V rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvary vyrobené ze sádrokartonu podle individuálních požadavků zákazníků. Uvedený nákres nebo obrázek je jen vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výroby. Použití do sádrokartonových stropů, stěn a příček. V případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary dle zaslaných podkladů.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty