DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Oboustranná rampa se zapuštěným LED profilem 2 bm/ks

Šířka rampy:
Výška boční hrany:
25 mm
Záruční doba: 24 měsícú
Dostupnost: do 3 pracovních dnů
892.56 bez DPH
1 080 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Díky moderní technologii frézování sádrokartonu jsme vytvořili elegantní prefabrikáty pro světelné rampy a nepřímé LED osvětlení, kombinované s přímýmLED osvětlením pomocí zafrézovaného profilu 7x9 mm na spodní straně. Vzniká tak moderní a praktický doplněk do každého interiéru. Jde o velmi variabilní produkt, který vyrábíme v rozměrech přesně podle Vašich požadavků.

Světelné rampy se zpuštěným LED profilem 7x9 mm jsou speciální prefabrikáty vyrobené z 12,5 mm silného GKB sádrokartonu. Jejich rozměry jsou pevně definované a nedají se při objednávce měnit. Stačí si vybrat tvar světelné rampy a počet požadovaných kusů. Při požadavku na světelné rampy podle individuálních přání je potřeba vybrat produkt z nabídky prefabrikátů na míru. Prefabrikáty jsou dodávané jen v pevné délce 2 m/ks a výšce boční hrany 25 mm. Volitelná je jen celková šířka prefabrikátu. Jde o velmi variabilní produkt,proto jeho součástí není LED profil ani LED pásek 7x9 mm. Podle celkového rozsahu realizace si toto příslušenství můžete zakoupit v našem eshopu v části "Frézování LED lišt".

 

Stejná variabilita je možná i u celkové montáže.Výška spuštění jako i způsob kotvení se dá realizovat pomocí UD, ale i UW profilů různé šířky. Tyto profily, jako i pásky na spuštění od stropu najdete též v našem Eshopu v sekci "Příslušenství“. Montážní postupy jsou podobné jako u oboustranné světelné rampy. Rozdíl je jen v osazení LED profilu do spodní hrany sádrokartonového prefabrikátu. Vzhledem na variabilitu a možnosti tohoto prefabrikátu nenabízíme jako možnost objednání komplení sady.

V připadě zájmu o konzultace nás můžete kontaktovat.

Obsah balení:

Spodní prefabrikát je dodávaný v pevném slepeném stavu bez LED profilů a LED pásků.

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.