DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 
Easyboard o nás

       O NÁS

 
Easyboard o nás úvod
 

Začínali jsme s vizí

Sádrokarton pro nás není jenom stavební materiál, je hlavně prostředek na estetickou a funkční úpravu interiérů. Aktivně s ním pracujeme již od roku 1992. Za ty léta jsme uspěšně realizovali tisíce bežných, ale především atypických projektů ze sádrokartonu. Jako specializovaný výrobce jsme vytvořili množství typových, ale i nestandardních sádrokartonových prvků, které teď udávají nový směr v oblasti suché výstavby.

Nové obtížnější projekty, které postupně přicházely se staly pro nás výzvami, kterým jsme neodolali a pustili se do realizace. Při každém projektu jsme získali cenné zkušenosti. Ty nás posouvaly a neustále posouvají vpřed. Stále hledáme nové možnosti, nové materiály, i nové technologie zpracování. Pravidelně investujeme do nejmodernějších technologii, které nám umožňují rozširovat hranice používání sádrokartonu. Díky ním jsme schopni vyrobit prvky, které jsme doteď běžnými postupy nedokázali vytvořit. Otevřeli jsme tak dveře novým řešením, které kromě lepšího vzhledu zlepšují nejen kvalitu, ale také rychlost provedení. Vznikají tak nové designové řešení s vizuálně doladěnějšími a přesnějšími detaily.

 

easyboard o nás

 

 


 

Pod vlastní značkou

Své schopnosti nenechávame jen pro sebe, ale nabízime je pod vlastní značkou Easyboard® pro všechny, kterí používají při své práci sádrokarton.
 
Pravidelně pomáháme nejen montérům, ale i architektům a designérům hledat řešení na efektivní montáž sádrokartonu. Jako zkušený výrobce zabezpečujeme návrhy a výrobu prefabrikátů pro montáž sádrokartonu klientům po celém území Slovenska, České republiky, ale také Rakouska a Německa. Zákazníkům nabízíme na míru vyrobené prefabrikáty, které pomáhají realizovat běžné detaily vizuálně príjemněji, rychleji a především levněji. Při praci se s montáží nemusejí zdržovat a ušetřený čas mohou využít efektivněji.
 
Easyboard o nás úvod

 

 

Easyboard o nás úvod

 

 

Atypická výroba

Naší silnou stránkou je atypická výroba na míru, při které jsou i nejnáročnější projekty na stavbě realizované velice rychle a jednoduše. Vytvořením takové možnosti šetříme na stavbě nejen peníze, ale také přispíváme ke zmírnění napětí a stresu vznikajícího při často krkolomných termínech dokončení stavebních prací.

 

 

 

Prefabrikáty Easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty Easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přes naše internetové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen různých sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží. Kromě výroby poskytujeme odborné poradenství a konzultace při návrhu různých atypických detailů. Montážnikům sádrokartonu nekonkurujeme, ale aktivně jim pomáháme řešit jejich každodené problémy na stavbách ve smyslu našeho motta "Jednoduše a rychle".

Dlouholeté zkušenosti a používání jen kvalitních materiálů od renomovaných výrobců jsou garancí vysoké kvality námi vyráběných prefabrikátů. Veříme, že vzájemná spolupráce potvrdí kvalitu naší práce a bude přínosem aj při vámi realizovaných projektech.

Easyboard o nás úvod

 

Filtr
Cena

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.