DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

SÁDROKARTONOVÉ PREFABRIKÁTY

Prefabrikáty EasyBoard® jsou moderní a rychlý způsob, jak docílit změn interiéru. Ať už si vyberete světelnou rampu, nebo garnýže, ke kterým umíte napojit nepřímé svícení, montáž zvládnete zcela bez problému. Navíc dokážete vylepšit vzhled místností, ve kterých trávíte spoustu času.

 


Světelné rampy

Svetělná rampa má nejen estetický efekt, ale nabídne také, za temna, zlepšení světelných podmínek. Kromě nepřímého osvětlení může být vybavena také přímými světelnými zdroji.Přejít na produkty


Garnýže

Sádrokartonové garnýže nabízejí decentní možnost jak skrýt mechanismy posouvání závěsů a záclon. také mohou být zdrojem nepřímého světla k doplnění atmosféry interiéru.


Přejít na produkty


Sloupy

Obloukové obklady sloupů nebyly nikdy jednodušší. Stačí zvolit správný průměr a následně jej stačí sundat, přetmelit a přepáskovat spoje. Časová výhoda k nezaplacení.


Přejít na produkty

 

Easyboard blog - Atypická výroba zo sadrokartónu

Frézování sádrokartonu na míru

Prefabrikáty EasyBoard® jsou vyrobeny na míru z 12,5 mm silného sádrokartonu o délce 2 m přesně podle  vašich zvolených rozměrů. Stačí si vybrat tvar, rozměry jednotlivých stran a počet kusů.

Přejít na produkty

Frézování LED líšt

Moderní technologie umožňuje frézování přesných a rovných drážek do sádrokartonu. Frézujeme do sádrokartonu různé druhy a rozměry hliníkových lišt pro LED pásy.

Přejít na produkty

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.