DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Trojúhelníkové stropy s oblým rohem

Šířka trojúhelníku [mm]:
Výška trojúhelníku [mm]:
Poloměr zaoblení:
Výška boční hrany:
Pozice maximální výšky:
Kotvení na strop:
zatím jen bez kotvících prvků
Povrchová úprava:
bez povrchové úpravy
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 14 pracovních dnů
2 561.98 bez DPH
3 100.00 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Hledáte vhodnou dekoraci na strop? Právě pro Vás jsme vytvořili sériidekoračních trojúhelníkových sádrokartonových prefabrikátů. V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkamivznikne originální a funkční doplněk nejen do bytu, ale také obchodu a kanceláře.Různé barevné kombinace, rozměry nebo výšky spuštění nabízejí nekonečné množství kombinací. Povrch může být upraven různými materiály a nabídne tak originální doplněk na zpestření všech druhů prostorů.

Sádrokartonové prefabrikáty je možné na strop kotvit přímo přes spuštěné sádrokartonové čílka, standardní sádrokartonové závěsy, závitové tyčky nebo lanky. Základní povrchová úprava prefabrikátů je vytmelený a vybroušený povrch v standardně normované kvality Q2 pro sádrokartonové systémy.

VOLITELNÉ PARAMETRY 

 • Šířka trojúhelníku
  Při objednávání prefabrikátů je třeba zadat celkovou šířku základního trojúhelníku. Reálná šířka prefabrikátu vznikne následně po seříznutí oblých rohů s požadovaným poloměrem. Uvedený postup je třeba dodržet z důvodu zachování výsledného rozměru a úhlů napojení jednotlivých stran trojúhelníku. Prefabrikát je dodáván v jednom kuse a rozsah celkové šířky je omezen od 200 do 2000 mm.
 • Výška trojúhelníku
  Při objednávání prefabrikátů je třeba zadat celkovou výši základního trojúhelníku. Reálná výška prefabrikátu vznikne následně po seříznutí oblých rohů s požadovaným poloměrem. Uvedený postup je třeba dodržet z důvodu zachování výsledného rozměru a úhlů napojení jednotlivých stran trojúhelníku. Prefabrikát je dodáván v jednom kuse a rozsah celkové šířky je omezen od 200 do 1200 mm.
 • Poloměr zaoblení
  Uvedený rozměr udává poloměr zaoblení jednotlivých rohů trojúhelníku. Při výrobě bude poloměr zaoblení všech rohů trojuhelniku stejný.
 • Výška boční hrany
  Výšku vnější boční hrany sádrokartonového stropu si může každý zvolit podle vlastních požadavků. Stačí si jen v menu vybrat požadovaný rozměr a objednat.
 • Pozice maximální výšky
  Abychom uměli vyrobit atypický trojúhelníku přesně podle Vašich představ, potřebujeme vědět přesnou pozici ve které bude mít vyroben trojúhelník maximální výši. Pozice maximální výše se zadává vždy z levé strany celkové šířky trojúhelníku. Pokud máte zájem o pravý úhel trojúhelníku na levé straně, pozici maximální výše bude 0 mm. Pokud má být pravý úhel trojúhelníku na pravé straně, dejte tuto pozici rovnou celkové šířce.

Zadávane rozmerov oblúkovej rampy

Rez sadrokartónovým prefabrikátom

Rorzmery oblúkovej ramoy

OBSAH BALENÍ
V základní nabídce je sádrokartonový prefabrikát dodáván slepený, vytmelený a vybroušený bez přípravy na kotvení. Zákazník se může rozhodnout sám, zda si způsob kotvení vyřeší sám, nebo mu dodáme prefabrikáty doplněné o přípravu na kotvení přes boční čílka, závitové tyčky nebo lanka. Při objednávce si může každý vybrat provedení, které mu bude nejvíce vyhovovat.

MOŽNOSTI KOTVENÍ 

 • bez kotvících prvků
  prefabrikáty jsou dodávány bez doplňkového kotvícího materiálu a konzolí na upevnění
 • na závitovou tyč
  prefabrikáty jsou doplněny o pomocné konzoly na uchycení na strop přes závitovou tyčku (4 ks x 25 cm)
 • na lanka
  v ceně jsou doplněny konzoly a lanka potřebné na svěšení prefabrikátů na strop

POVRCHOVÁ ÚPRAVA
V ceně je povrchová úprava ve standardním normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy s podkladem připraveným na malování. Prefabrikáty jsou dodávány vypáskované, vysadrované a přebroušeny.Před malováním je třeba podklad důkladně napenetrovat.Ostatní možnosti povrchové úpravy jsou naceněny po dohodě.V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.Vzhledem k manipulaci při dopravě a montáži je třeba prefabrikát po osazení na strop důkladně zkontrolovat. Případné drobné poškození je třeba před malováním vyspravit finálním tmelem nebo sádrou.

OSVĚTLENÍ 
V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk interiéru.LED osvětlení a napájecí zdroje nejsou součástí dodávky.V rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvary. Uvedený nákres nebo obrázek je jen vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výroby. Použití do sádrokartonových stropů, stěn a příček. V případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary dle zaslaných podkladů.

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.