Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Trojúhelníkové stropy s oblým rohem

Šířka trojúhelníku [mm]:
Výška trojúhelníku [mm]:
Poloměr zaoblení:
Výška boční hrany:
Pozice maximální výšky:
Kotvení na strop:
zatím jen bez kotvících prvků
Povrchová úprava:
bez povrchové úpravy
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 7 dnů
Cena bez DPH: 2 561.98
3 100.00
KS

Hledáte vhodnou dekoraci na strop? Právě pro Vás jsme vytvořili sérii dekoračních trojúhelníkových sádrokartonových prefabrikátů. V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk nejen do bytu, ale také obchodu a kanceláře. Různé barevné kombinace, rozměry nebo výšky spuštění nabízejí nekonečné množství kombinací. Povrch může být upraven různými materiály a nabídne tak originální doplněk na zpestření všech druhů prostorů.

 

Sádrokartonové prefabrikáty je možné na strop kotvit přímo přes spuštěné sádrokartonové čílka, standardní sádrokartonové závěsy, závitové tyčky nebo lanky. Základní povrchová úprava prefabrikátů je vytmelený a vybroušený povrch v standardně normované kvality Q2 pro sádrokartonové systémy.

 

» VOLITELNÉ PARAMETRE «

Šířka trojúhelníku   při objednávání prefabrikátů je třeba zadat celkovou šířku základního trojúhelníku. Reálná šířka prefabrikátu vznikne
    následně po seříznutí oblých rohů s požadovaným poloměrem. Uvedený postup je třeba dodržet z důvodu zachování
    výsledného rozměru a úhlů napojení jednotlivých stran trojúhelníku. Prefabrikát je dodáván v jednom kuse a rozsah
    celkové šířky je omezen od 200 do 2000mm.
Výška trojúhelníku   při objednávání prefabrikátů je třeba zadat celkovou výši základního trojúhelníku. Reálná výška prefabrikátu vznikne
    následně po seříznutí oblých rohů s požadovaným poloměrem. Uvedený postup je třeba dodržet z důvodu zachování
    výsledného rozměru a úhlů napojení jednotlivých stran trojúhelníku. Prefabrikát je dodáván v jednom kuse a rozsah
    celkové šířky je omezen od 200 do 1200mm.
Poloměr zaoblení   uvedený rozměr udává poloměr zaoblení jednotlivých rohů trojúhelníku. Při výrobě bude poloměr zaoblení všech rohů
    trojúhelníku stejný.
Výška boční hrany   výšku vnější boční hrany sádrokartonového stropu si může každý zvolit podle vlastních požadavků. Stačí si jen v menu
    vybrat požadovaný rozměr a objednat.
Pozice maximální výšky   abychom uměli vyrobit atypický trojúhelníku přesně podle Vašich představ, potřebujeme vědět přesnou pozici ve které
    bude mít vyroben trojúhelník maximální výši. Pozice maximální výše se zadává vždy z levé strany celkové šířky
    trojúhelníku. Pokud máte zájem o pravý úhel trojúhelníku na levé straně, pozici maximální výše bude 0mm. Pokud
    být pravý úhel trojúhelníku na pravé straně, dejte tuto pozici rovnou celkové šířce.

Rorzmery oblúkovej ramoy

   

Zadávane rozmerov oblúkovej rampy

Rez sadrokartónovým prefabrikátom

» OBSAH BALENÍ«

V základní nabídce je sádrokartonový prefabrikát dodáván slepený, vytmelený a vybroušený bez přípravy na kotvení. Zákazník se může rozhodnout sám, zda si způsob kotvení vyřeší sám, nebo mu dodáme prefabrikáty doplněné o přípravu na kotvení přes boční čílka, závitové tyčky nebo lanka. Při objednávce si může každý vybrat provedení, které mu bude nejvíce vyhovovat.

 

» MOŽNOSTI KOTVENÍ «

bez kotvících prvků prefabrikáty jsou dodávány bez doplňkového kotvícího materiálu a konzolí na upevnění
na závitovou tyč prefabrikáty jsou doplněny o pomocné konzoly na uchycení na strop přes závitovou tyčku (4ks x 25cm)
na lanka v ceně jsou doplněny konzoly a lanka potřebné na svěšení prefabrikátů na strop
 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

 

V ceně je povrchová úprava ve standardním normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy s podkladem připraveným na malování. Prefabrikáty jsou dodávány vypáskované, vysadrované a přebroušeny. Před malováním je třeba podklad důkladně napenetrovat. Ostatní možnosti povrchové úpravy jsou naceněny po dohodě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Vzhledem k manipulaci při dopravě a montáži je třeba prefabrikát po osazení na strop důkladně zkontrolovat. Případné drobné poškození je třeba před malováním vyspravit finálním tmelem nebo sádrou.

 

» OSVĚTLENÍ «

V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk interiéru. LED osvětlení a napájecí zdroje nejsou součástí dodávky.

 

V rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvary. Uvedený nákres nebo obrázek je jen vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výroby. Použití do sádrokartonových stropů, stěn a příček. V případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary dle zaslaných podkladů.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty