Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Strop s vnějším lemem [MINI]

Vnější rozměr:
Výška boční hrany:
Spuštění od stropu:
Šířka vnějšího lemu:
Zapuštění střední části:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 5 dnů
Cena bez DPH: 1 826.45
2 210
KS

Dekorační sádrokartonový strop s vnějším lemem MINI s možností doplnění o nepřímé LED osvětlení po obvodu. Sádrokartonový prefabrikát je vyroben jako jeden pevný kus. Po osazení na strop je třeba přesádrovat a přebrousit hlavičky šroubů, napenetrovat a vymalovat. Na výběr jsou rozměry od 600x600mm po 1100x1100mm. Prefabrikát je vyroben ze sádrokartonu hrubého 12.5mm.

 

Prefabrikát je dodáván v slepeném stavu jako jeden pevný kus, všechny spoje jsou vypáskované, vysádrované a vybroušené. Jako doplňkový materiál je třeba použít jen UD profil, který se upevní ocelovými hmoždinkami do stropu. Po osazení na strop stačí přetmelit díry po stkrutkách, hrany svislých spojů a případné nerovnosti mezi prefabrikátem a křivým stropem. Horní strana boční hrany je po celém obvodu strojově zaříznutá.

 

» VOLITELNÉ PARAMETRE «

Šířka stropu   tento rozměr udává vnější rozměry světelné rampy
Výška boční hrany   vyberte si výšku vnější hrany po obvodu světelné rampy
Spuštění od stropu   v rámci objednávky si můžete zvolit, o kolik má být spodní vodorovná hrana světelné rampy spuštěna od nosného stropu
Šířka vnějšího lemu   tento rozměr udává šířku vodorovného lemu po obvodu světelné rampy mezi vnější hranou a střední zapuštěnou částí
Rez sadrokartonovou rampou

Podoris sadrokartonovej rampy

» ZAPUŠTĚNÍ STŘEDOVÉ ČÁSTI «

Vnitřní část uprostřed stropu je vždy vyplněna sádrokartonem, který slouží k překrytí případných rozvodů pro napájení elektřiny. Hloubku tohoto zapuštění si lze zvolit při realizování objednávky. Je ale třeba dát pozor, aby tato výška byla minimálně o 30mm nižší než celkové spuštění spodní hrany rampy od stropu.

 

Dekorační strop s vnějším lemem je možné po obvodu doplnit LED pásem pro skryté nepřímé osvětlení. Díky plné střední části je možné do středu dovést elektrický kabel na napojení zapuštěného, nebo přisazená svítidla. Vznikne tak elegantní a funkční centrální svítidlo s možností přímého, ale i nepřímého osvětlení.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty