Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Dekorační přisazený strop - rozměr 30 až 100cm

Rozměr stran:
Výška boční hrany:
Otvor uprostřed:
Objednávka:
Průměr otvoru:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 dnů
Cena bez DPH: 280.99
340
KS

Nabízíme Vám jednoduchý ale elegantní dekorační strop EasyBoard®. Za výhodnou cenu je k dispozici strop pro zapuštěná svítidla nebo bodovky. Na výběr je rozměr od 30x30cm až po prefabrikát 100x100cm. Vyroben je ze sádrokartonu o tloušťce 12.5mm.

 

Prefabrikát je dodáván v slepeném stavu jako jeden pevný kus. Jako doplňkový materiál je třeba použít jen UD profil, který se upevní ocelovými hmoždinkami do stropu. Hrany prefabrikátu jsou slepené. Po osazení na strop stačí přetmelit díry po kotvení, hrany svislých spojů a případné nerovnosti mezi prefabrikátem a křivým stropem. Horní strana boční hrany je po celém obvodu strojově zaříznutá.

 

Výška boční hrany (svislé spuštění od stropu) je volitelná v rozměrech 50, 80, 100 a 125mm. Na vyžádání je možné u některých rozměrů udělat spuštění i v jiných délkách.

Pro zpestření stropu je možné vytvořit ve středu kvádru kruhový otvor. Průměr otvoru je možné zadat v menu "Průměr otvoru". Tloušťka hrany otvoru je 12.5mm. Na výběr je výška vnitřní hrany kruhu 12,5 50mm.

 

Do stropu lze osadit zapuštěná svítidla nebo bodovky. Po obvodu středového otvoru je možné doplnit LED osvětlení. Při výběru zapuštěných svítidel je potřebné dávat pozor na jejich velikost a váhu. Velké otvory nebo těžké svítidla mohou poškodit celistvost sádrokartonového dekoračního stropu.

 

V rámci kompletního balení se nachází následující materiál: UD profil, hmoždinky, šrouby TN25mm, sklotextilní páska, sádra na tmelení šroubů a bočních hran.