DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Dekorační přisazený strop - rozměr 30 až 100cm

Rozměr stran:
Výška boční hrany:
Otvor uprostřed:
Objednávka:
Průměr otvoru:
Výrobce: EasyBoard®
Kód: 900000090
Dostupnost: do 3 pracovních dnů
280.99 bez DPH
340 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

 

Nabízíme Vám jednoduchý ale elegantní dekorační strop EasyBoard®.

Za výhodnou cenu je k dispozici strop pro zapuštěná svítidla nebo bodovky.Na výběr je rozměr od 30x30 cm až po prefabrikát 100x100 cm.Vyroben je ze sádrokartonu o tloušťce 12.5 mm.

Prefabrikát je dodáván v slepeném stavu jako jeden pevný kus. Jako doplňkový materiál je třeba použít jen UD profil, který se upevní ocelovými hmoždinkami do stropu.Hrany prefabrikátu jsou slepené. Po osazení na strop stačí přetmelit díry po kotvení, hrany svislých spojů a případné nerovnosti mezi prefabrikátem a křivým stropem.Horní strana boční hrany je po celém obvodu strojově zaříznutá.

Výška boční hrany (svislé spuštění od stropu) je volitelná v rozměrech 50, 80, 100 a 125 mm. Na vyžádání je možné u některých rozměrů udělat spuštění i v jiných délkách.

Pro zpestření stropu je možné vytvořit ve středu kvádru kruhový otvor. Průměr otvoru je možné zadat v menu "Průměr otvoru".Tloušťka hrany otvoru je 12.5 mm.Na výběr je výška vnitřní hrany kruhu 12,5 50 mm.Do stropu lze osadit zapuštěná svítidla nebo bodovky.Po obvodu středového otvoru je možné doplnit LED osvětlení.Při výběru zapuštěných svítidel je potřebné dávat pozor na jejich velikost a váhu. Velké otvory nebo těžké svítidla mohou poškodit celistvost sádrokartonového dekoračního stropu.

V rámci kompletního balení se nachází následující materiál: UD profil, hmoždinky, šrouby TN 25 mm, sklotextilní páska, sádra na tmelení šroubů a bočních hran.

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.