Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Sádrokartonový "Prstenec" pro nepřímé osvětlení

Vnější průměr prstence:
Výška boční hrany:
Šířka lemu prstence:
Kotvení na strop:
Povrchová úprava:
zatím jen bez povrchové úpravy
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 7 dnů
Cena bez DPH: 2 289.26
2 770
KS

skládačku z několika kusů.
Přisazená sádrokartonové kruhy a prstence nabízejí úžasnou interiérovou variabilitu. Různé barevné kombinace, rozměry nebo výšky spuštění nabízejí nekonečné množství kombinací. Povrch prstenců může být upraven různými materiály a nabídne tak originální doplněk pro zpestření bytových, obchodních ale i kancelářských prostor.

 

Sádrokartonové prstence je možné na strop kotvit pomocí standardních sádrokartonových závěsů, závitových tyček nebo na lanka. Standardní povrchová úprava prstenců je vytmelený a vybroušený povrch v kvalitě Q2.

 

» VOLITELNÉ PARAMETRE «

Průměr prstence prstence dodáváme jako jeden celek ve vnějších rozměrech od 40 do 120cm. Větší rozměry vyrábíme individuálně jako
  skládačku z několika kusů.
Šířka lemu prstence šířku lemu prstence je možné zvolit od 10 do 30cm. Při rozměrech nad 60cm nedoporučujeme z důvodu pevnosti lem užší
  jako 15cm. Prstenec průměru nad 80cm vyrábíme standardně v minimální šířce 20cm. Užší lemy prstenců umíme dodat
  pouze po individuální konzultaci a použití pomocné výztužné konstrukce.
Výška boční hrany výšku vnější boční hrany sádrokartonového stropu si může každý zvolit podle vlastních požadavků. Stačí si jen v menu
  vybrat požadovaný rozměr a objednat.

Sadrokartónový prstenec

» OBSAH BALENÍ «

V základní nabídce je sádrokartonový prefabrikát dodáván slepený, vytmelený a vybroušený bez přípravy na kotvení. Zákazník se může rozhodnout sám, zda si způsob kotvení vyřeší sám, nebo mu dodáme prefabrikáty doplněné o přípravu na kotvení přes boční čílka, závitové tyčky nebo lanka. Při objednávce si může každý vybrat provedení, které mu bude nejvíce vyhovovat.

 

» MOŽNOSTI KOTVENÍ «

bez kotvících prvků prefabrikáty jsou dodávány bez doplňkového kotvícího materiálu a konzolí na upevnění
sádrokartonové čílka prefabrikáty jsou dodávány se zapuštěnými vnitřními čílka požadovenaj výšky. Jejich výška zároveň určuje výšku
  spuštění pohledové strany od stropu nebo stěny.
na závitovou tyč prefabrikáty jsou doplněny o pomocné konzoly na uchycení na strop přes závitovou tyčku (4ks x 25cm)
na lanka v ceně jsou doplněny konzoly a lanka potřebné na svěšení prefabrikátů na strop

 

» POVRCHOVÁ ÚPRAVA «

 

V ceně je povrchová úprava ve standardním normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy s podkladem připraveným na malování. Prefabrikáty jsou dodávány vypáskované, vysadrované a přebroušeny. Před malováním je třeba podklad důkladně napenetrovat. Ostatní možnosti povrchové úpravy jsou naceněny po dohodě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Vzhledem k manipulaci při dopravě a montáži je třeba prefabrikát po osazení na strop důkladně zkontrolovat. Případné drobné poškození je třeba před malováním vyspravit finálním tmelem nebo sádrou.

 

» OSVĚTLENÍ «

V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk interiéru. LED osvětlení a napájecí zdroje nejsou součástí dodávky.

 

V rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvary. Uvedený nákres nebo obrázek je jen vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výroby. Použití do sádrokartonových stropů, stěn a příček. V případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary dle zaslaných podkladů.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty