DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Sádrokartonový "Prstenec" pro nepřímé osvětlení

Vnější průměr prstence:
Výška boční hrany:
Šířka lemu prstence:
Kotvení na strop:
Povrchová úprava:
zatím jen bez povrchové úpravy
Výrobce: EasyBoard®
Kód: 9990001211
Dostupnost: do 14 pracovních dnů
2 289.26 bez DPH
2 770 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Přisazená sádrokartonové kruhy a prstence nabízejí úžasnou interiérovou variabilitu. Různé barevné kombinace, rozměry nebo výšky spuštění nabízejí nekonečné množství kombinací. Povrch prstenců může být upraven různými materiály a nabídne takoriginální doplněk pro zpestření bytových, obchodních ale i kancelářských prostor.Sádrokartonové prstence je možné na strop kotvit pomocí standardních sádrokartonových závěsů, závitových tyček nebo na lanka. Standardní povrchová úprava prstenců je vytmelený a vybroušený povrch v kvalitěQ2. 

VOLITELNÉ PARAMETRY

 • Průměr prstence
  prstence dodáváme jako jeden celek ve vnějších rozměrech od 40 do 120cm. Větší rozměry vyrábíme individuálně jako skládačku z několika kusů.
 • Šířka lemu prstence
  šířku lemu prstence je možné zvolit od 10 do 30 cm. Při rozměrech nad 60cm nedoporučujeme z důvodu pevnosti lem užší jako 15cm. Prstenec průměru nad 80cm vyrábíme standardně v minimální šířce 20cm. Užší lemy prstenců umíme dodat pouze po individuální konzultaci a použití pomocné výztužné konstrukce.
 • Výška boční hrany
  výšku vnější boční hrany sádrokartonového stropu si může každý zvolit podle vlastních požadavků. Stačí si jen v menu vybrat požadovaný rozměr a objednat.

Sadrokartónový prstenec

 

OBSAH BALENÍ

V základní nabídce je sádrokartonový prefabrikát dodáván slepený, vytmelený a vybroušený bez přípravy na kotveníZákazník se může rozhodnout sám, zda si způsob kotvení vyřeší sám,nebo mu dodáme prefabrikáty doplněné o přípravu na kotvení přes boční čílka, závitové tyč nebo lankaPři objednávce si může každý vybrat provedení, které mu bude nejvíce vyhovovat.

MOŽNOSTI KOTVENÍ

 • bez kotvících prvků
  prefabrikáty jsou dodávány bez doplňkového kotvícího materiálu a konzolí na upevnění
 • sádrokartonové čílka
  prefabrikáty jsou dodávány se zapuštěnými vnitřními čílka požadovenaj výšky.
  Jejich výška zároveň určuje výšku spuštění pohledové strany od stropu nebo stěny.
 • na závitovou tyč
  prefabrikáty jsou doplněny o pomocné konzoly na uchycení na strop přes závitovou tyč (4ks x 25cm)
 • na lanka
  v ceně jsou doplněny konzoly a lanka potřebné na svěšení prefabrikátů na strop

POVRCHOVÁ ÚPRAVA 

V ceně je povrchová úprava ve standardním normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy s podkladem připraveným na malováníPrefabrikáty jsou dodávány vypáskované, vysadrované a přebroušeny. Před malováním je třeba podklad důkladně napenetrovatOstatní možnosti povrchové úpravy jsou naceněny po dohodě.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Vzhledem k manipulaci při dopravě a montáži je třeba prefabrikát po osazení na strop důkladně zkontrolovatPřípadné drobné poškození je třeba před malováním vyspravit finálním tmelem nebo sádrou.

OSVĚTLENÍ 

V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk interiéru.LED osvětlení a napájecí zdroje nejsou součástí dodávky.

V rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvary. Uvedený nákres nebo obrázek je jen vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výroby. 

Použití do sádrokartonových stropů, stěn a příček.V případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary dle zaslaných podkladů.

 
 

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.