Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

"Obláčky"

Kotvení:
Rozměr obláčku:
Výška boční hrany:
Povrchová úprava:
bez povrchové úpravy
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 7 dnů
Cena bez DPH: 714.88
865
KS

Hledáte vhodnou dekoraci do dětského pokoje? Právě pro Vás jsme vytvořili sérii dekoračních sádrokartonových prefabrikátů různých tvarů jako je obláček, letadlo a pod. Na základě Vašich podkladů a nákresu vyrobíme sádrokartonovou berušku nebo jiné tvary, které lze zavěsit na strop nebo stěnu. V kombinaci s nepřímým LED osvětlením a bodovými světly je ideální doplněk na strop do dětského pokoje.

 

» MOŽNOSTI KOTVENÍ «

bez kotvících prvků

 

prefabrikáty jsou dodávány bez doplňkového kotvícího materiálu a konzolí pro upevnění

na závitovou tyč

 

prefabrikáty jsou doplněny o pomocné konzoly na uchycení na strop přes závitovou tyč (4ks x 25cm)

na lanka

 

v ceně jsou doplněny konzoly a lanka potřebné na svěšení prefabrikátů na strop

 

» POVRCHOVÁ ÚPRAVA «

bez povrchové úpravy   prefabrikáty jsou dodány v provedení Q2, vypáskované, vysadrované s přebroušenými spoji. Po jejich osazení na strop je
    třeba sádrou vyspravit drobné detaily, které se mohou poškodit během manipulace při osazování na strop. Před malováním
    je nutné podklad důkladně napenetrovat
 

V ceně je povrchová úprava ve standardním normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy s podkladem připraveným na malování. Prefabrikáty jsou dodány vypáskované, vysadrované a přebroušené. Před malováním je nutné podklad důkladně napenetrovat. Ostatní možnosti povrchové úpravy jsou naceněny po dohodě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Vzhledem k manipulaci při dopravě a montáži je nutné po osazení na strop důkladně zkontrolovat. Případné drobné poškození je třeba před malováním vyspravit finálním tmelem nebo sádrou.

 

» OSVĚTLENÍ «

V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk interiéru. LED osvětlení a napájecí zdroje nejsou součástí dodávky.

 

V rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvary. Uvedený nákres nebo obrázek je pouze vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výroby. Uplatnění hlavně do sádrokartonových stropů, stěn a příček. V případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary dle zaslaných podkladů.