Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

"Obláčky"

Cena 865
Dostupnost: do 7 dnů
Kotvení:
Rozměr obláčku:
Výška boční hrany:
Povrchová úprava:
bez povrchové úpravy
Cena bez DPH: 714.88
Výrobce: EasyBoard®
KS

Hledáte vhodnou dekoraci do dětského pokoje? Právě pro Vás jsme vytvořili sérii dekoračních sádrokartonových prefabrikátů různých tvarů jako je obláček, letadlo a pod. Na základě Vašich podkladů a nákresu vyrobíme sádrokartonovou berušku nebo jiné tvary, které lze zavěsit na strop nebo stěnu. V kombinaci s nepřímým LED osvětlením a bodovými světly je ideální doplněk na strop do dětského pokoje.

 

» MOŽNOSTI KOTVENÍ «

bez kotvících prvků

 

prefabrikáty jsou dodávány bez doplňkového kotvícího materiálu a konzolí pro upevnění

na závitovou tyč

 

prefabrikáty jsou doplněny o pomocné konzoly na uchycení na strop přes závitovou tyč (4ks x 25cm)

na lanka

 

v ceně jsou doplněny konzoly a lanka potřebné na svěšení prefabrikátů na strop

 

» POVRCHOVÁ ÚPRAVA «

bez povrchové úpravy   prefabrikáty jsou dodány v provedení Q2, vypáskované, vysadrované s přebroušenými spoji. Po jejich osazení na strop je
    třeba sádrou vyspravit drobné detaily, které se mohou poškodit během manipulace při osazování na strop. Před malováním
    je nutné podklad důkladně napenetrovat
 

V ceně je povrchová úprava ve standardním normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy s podkladem připraveným na malování. Prefabrikáty jsou dodány vypáskované, vysadrované a přebroušené. Před malováním je nutné podklad důkladně napenetrovat. Ostatní možnosti povrchové úpravy jsou naceněny po dohodě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Vzhledem k manipulaci při dopravě a montáži je nutné po osazení na strop důkladně zkontrolovat. Případné drobné poškození je třeba před malováním vyspravit finálním tmelem nebo sádrou.

 

» OSVĚTLENÍ «

V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk interiéru. LED osvětlení a napájecí zdroje nejsou součástí dodávky.

 

V rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvary. Uvedený nákres nebo obrázek je pouze vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výroby. Uplatnění hlavně do sádrokartonových stropů, stěn a příček. V případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary dle zaslaných podkladů.

 

 


 Vážení zákazníci,
 
vzhľadom na situáciu, ktorá aktuálne vo svete nastala pracujeme v obmedzenom režime výroby. O termínoch a spôsobe dodania Vašich objednávok Vás budeme informovať individuálne.
 
Konzultácie, poradenstvo ako aj ďaľšiu zákaznícku podporu naďalej vykonávame prostredníctvom mailu (online chat na Facebooku), alebo cez telefón.
 
Veríme, že sa situácia rýchlo stabilizuje a budeme sa môcť, čo najskôr, všetci zdraví a plní energie vrátiť do normálneho režimu osobného aj pracovného života. Ďakujeme za pochopenie a dôveru. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!
 
Kolektív EasyBoard s.r.o.