Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Sádrokartonové stropy s oblým rohem

Šířka stropu [mm]:
Délka stropu [mm]:
Kotvení na strop:
zatím jen bez kotvících prvků
Povrchová úprava:
zatím jen bez povrchové úpravy
Výška boční hrany:
Poloměr zaoblení:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 7 dnů
Cena bez DPH: 1 157.02
1 400
KS

Hledáte vhodnou dekoraci na strop? Připravili jsme Vám sérii dekoračních čtvercových a obdélníkových sádrokartonových prefabrikátů. V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk nejen do bytu, ale i do obchodu a kanceláře. Různé barevné kombinace, rozměry nebo výšky spuštění nabízejí nekonečné množství kombinací. Povrch může být upraven různými materiály a nabídne tak originální doplněk na zpestření všech druhů prostorů.

 

Sádrokartonové prefabrikáty je možné na strop kotvit přímo přes spuštěné sádrokartonové čílka, standardní sádrokartonové závěsy, závitové tyčky nebo lanky. Základní povrchová úprava prefabrikátů je vytmelený a vybroušený povrch v standardně normované kvality Q2 pro sádrokartonové systémy.

 

» VOLITELNÉ PARAMETRE «

Šířka stropu    při objednávání prefabrikátů je třeba zadat celkovou šířku stropu. Prefabrikát je dodáván v jednom kuse a rozsah celkové
    šířky je omezen od 200 do 1000mm. Širší rozměry prefabrikátů je možné vyrobit po individuální konzultaci.
Délka stropu   při objednávání prefabrikátů je třeba zadat celkovou výšku stropu. Prefabrikát je dodáván v jednom kuse a rozsah celkové
    šířky je omezen od 200 do 1800mm. Delší rozměry prefabrikátů je možné vyrobit po individuální konzultaci.
Poloměr zaoblení
  uvedený rozměr udává poloměr zaoblení jednotlivých rohů čtverce. Při výrobě bude poloměr zaoblení všech čtyřech rohů
    stejný.
Výška boční hrany
  výšku vnější boční hrany sádrokartonového stropu si může každý zvolit podle vlastních požadavků. Stačí si jen v menu vybrat
    požadovaný rozměr a objednat.

Sadrokartónové stropy s oblým rohom

Rez sadrokartónovým prefabrikátom

» OBSAH BALENÍ «

V základní nabídce je sádrokartonový prefabrikát dodáván slepený, vytmelený a vybroušený bez přípravy na kotvení. Zákazník se může rozhodnout sám, zda si způsob kotvení vyřeší sám, nebo mu dodáme prefabrikáty doplněné o přípravu na kotvení přes boční čílka, závitové tyčky nebo lanka. Při objednávce si může každý vybrat provedení, které mu bude nejvíce vyhovovat.

 

» POVRCHOVÁ ÚPRAVA «

 

V ceně je povrchová úprava ve standardním normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy s podkladem připraveným na malování. Prefabrikáty jsou dodávány vypáskované, vysadrované a přebroušeny. Před malováním je třeba podklad důkladně napenetrovat. Ostatní možnosti povrchové úpravy jsou naceněny po dohodě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Vzhledem k manipulaci při dopravě a montáži je třeba prefabrikát po osazení na strop důkladně zkontrolovat. Případné drobné poškození je třeba před malováním vyspravit finálním tmelem nebo sádrou.

 

» OSVĚTLENÍ «

V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk interiéru. LED osvětlení a napájecí zdroje nejsou součástí dodávky.

 

V rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvary. Uvedený nákres nebo obrázek je jen vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výroby. Použití do sádrokartonových stropů, stěn a příček. V případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary dle zaslaných podkladů.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty