DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Sádrokartonové stropy s oblým rohem

Šířka stropu [mm]:
Délka stropu [mm]:
Kotvení na strop:
zatím jen bez kotvících prvků
Povrchová úprava:
zatím jen bez povrchové úpravy
Výška boční hrany:
Poloměr zaoblení:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 14 pracovních dnů
1 157.02 bez DPH
1 400 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Hledáte vhodnou dekoraci na strop? Připravili jsme Vám sérii dekoračních čtvercových a obdélníkových sádrokartonových prefabrikátů. V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk nejen do bytu, ale i do obchodu a kanceláře. Různé barevné kombinace, rozměry nebo výšky spuštění nabízejí nekonečné množství kombinací. Povrch může být upraven různými materiály a nabídne tak originální doplněk na zpestření všech druhů prostorů.Sádrokartonové prefabrikáty je možné na strop kotvit přímo přes spuštěné sádrokartonové čílka, standardní sádrokartonové závěsy, závitové tyčky nebo lanky. Základní povrchová úprava prefabrikátů je vytmelený a vybroušený povrch v standardně normované kvality Q2 pro sádrokartonové systémy.

VOLITELNÉ PARAMETRY

 • Šířka stropu
  při objednávání prefabrikátů je třeba zadat celkovou šířku stropu. Prefabrikát je dodáván v jednom kuse a rozsah celkové šířky je omezen od 200 do 1000mm. Širší rozměry prefabrikátů je možné vyrobit po individuální konzultaci.
 • Délka stropu
  při objednávání prefabrikátů je třeba zadat celkovou výšku stropu. Prefabrikát je dodáván v jednom kuse a rozsah celkové šířky je omezen od 200 do 1800 mm. Delší rozměry prefabrikátů je možné vyrobit po individuální konzultaci.
 • Poloměr zaoblení
  uvedený rozměr udává poloměr zaoblení jednotlivých rohů čtverce. Při výrobě bude poloměr zaoblení všech čtyřech rohů stejný.
 • Výška boční hrany
  výšku vnější boční hrany sádrokartonového stropu si může každý zvolit podle vlastních požadavků. Stačí si jen v menu vybrat požadovaný rozměr a objednat.

Rez sadrokartónovým prefabrikátom

Sadrokartónové stropy s oblým rohom

 

OBSAH BALENÍ

V základní nabídce je sádrokartonový prefabrikát dodáván slepený, vytmelený a vybroušený bez přípravy na kotvení.Zákazník se může rozhodnout sám, zda si způsob kotvení vyřeší sám,nebo mu dodáme prefabrikáty doplněné o přípravu na kotvení přes boční čílka, závitové tyčky nebo lanka. Při objednávce si může každý vybrat provedení, které mu bude nejvíce vyhovovat.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA 

V ceně je povrchová úprava ve standardním normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy s podkladem připraveným na malování. Prefabrikáty jsou dodávány vypáskované, vysadrované a přebroušeny. Před malováním je třeba podklad důkladně napenetrovat. Ostatní možnosti povrchové úpravy jsou naceněny po dohodě.V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Vzhledem k manipulaci při dopravě a montáži je třeba prefabrikát po osazení na strop důkladně zkontrolovat. Případné drobné poškození je třeba před malováním vyspravit finálním tmelem nebo sádrou.

OSVĚTLENÍ 

V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk interiéru. LED osvětlení a napájecí zdroje nejsou součástí dodávky. V rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvary. Uvedený nákres nebo obrázek je jen vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výroby. Použití do sádrokartonových stropů, stěn a příček. V případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary dle zaslaných podkladů.

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.