Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Sádrokartonová "Polička" síla 75mm, [2bm/ks]

Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 dnů
Cena bez DPH: 367.77
445
KS

Vyskládejte si sádrokartonové poličky přesně podle vlastních rozměrů.

 

Sádrokartonové poličky jsou realizovány z prefabrikátů tvaru "U" o rozměru 25 + 7.5 + 25cm, které jsou upevňovány na stojky sádrokartonových profilů CW a UW 50. Tyto profily mohou být použity jako svislé stěny, ale i vodorovné poličky. Jako alternativa je možnost použít jako poličky profily šířky 5.5cm vyztužené UD profilem.

 
Výška pohledové hrany police   75mm
Hloubka police   250mm
Výška profilu   2000mm
 

» MONTÁŽ «

Na stěnu se upevní vodicí UW profily s tloušťkou 50mm. Po vyměření pozice polic je třeba osadit svislé profily CW 50. Na nich se následně upevní prefabrikáty tvaru "U" 75mm šrouby TN 25. Po osazení svislých prefabrikátů se realizuje montáž vodorovných profilů UW a CW 50mm. Na nich se následně upevní vodorovné prefabrikáty U. Na závěr se spoje prefabrikátů přesádrují, přepáskují a vybrousí. Akrylování hran doporučujeme realizovat po penetraci a první malby. Jako povrchová úprava se doporučuje omyvatelná barva.

 

» OBJEDNÁVKA «

Uvedená cena je za 1ks frézovaného sádrokartonového profilu EasyBoard U 25 + 7.5 + 25cm s délkou 2m. K profilem je možné si doobjenať potřebné příslušenství z naší nabídky.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty