Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Různorodé kruhy na stěnu

Průměr kruhu:
Výška boční hrany:
Obsah balení:
Povrchová úprava:
bez povrchové úpravy
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 7 dnů
Cena bez DPH: 925.62
1 120
KS

Přisazené sádrokartonové kruhy nabízejí úžasnou interiérovou variabilitu. Různé barevné kombinace, rozměry nebo výšky spuštění nabízejí nekonečné množství kombinací. Povrch kruhů může být upraven různými motivy a nabídne tak originální doplněk pro zpestření bytových, obchodních ale i kancelářských prostor.

 

Sádrokartonové kruhy je možné na strop kotvit pomocí standardních sádrokartonových závěsů, závitových tyček nebo na lanek. Standardní povrchová úprava prstenců je vytmelená a vybroušená v kvalitě Q2.

 

» VOLITELNÉ PARAMETRY «

Průměr kruhu   kruhy dodáváme jako jeden celek ve vnějších rozměrech od 20 do 120cm. Větší rozměry vyrábíme individuální jako skládačku
    z více kusů
Výška boční hrany   výšku vnější boční hrany sádrokartonového stropu si může každý zvolit podle vlastních požadavků. Stačí si jen v menu vybrat
    požadovaný rozměr a objednat

 

Sadrokartonovy kruh EasyBoard

» OBSAH BALENÍ «

Objednejte si jen spodní sádrokartonové prefabrikáty EasyBoard® nebo kompletní sadu i s příslušenstvím. Prefabrikáty stačí na stěnu jen upevnit, přepáskovat a nasádrovat minimum základních spojů. Po přebroušení je strop připraven na malování.

 
Jen prefabrikáty
 
v ceně je započítán jen přední pohledový sádrokartonových panel v požadovaném rozměru. Balení neobsahuje kotvící materiál
   
ani sádru a pásky na tmelení. Při rozměru nad 1100x1800mm je přední panel složený z více kusů.
Kompletní sada  
v balení je kromě předního sádrokartonového panelu i sádra na tmelení spojů prefabrikátů, vnitřní lem, sklotextilní
   
páska, akryl, hmoždinky na kotvení do zdi a šrouby Black Star (kotvení na sádrokartonovou stěnu), CD a UD profily, 
   
šrouby TN 25mm na upevnění předního panelu. Barva ani penetrační nátěr na finální povrchovou úpravu v ceně balení není.
 

» POVRCHOVÁ ÚPRAVA «

 

V ceně je povrchová úprava ve standardním normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy s podkladem připraveným na malování. Prefabrikáty jsou dodávány vypáskované, vysadrované a přebroušeny. Před malováním je třeba podklad důkladně napenetrovat. Ostatní možnosti povrchové úpravy jsou naceněny po dohodě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Vzhledem k manipulaci při dopravě a montáži je třeba prefabrikát po osazení na strop důkladně zkontrolovat. Případné drobné poškození je třeba před malováním vyspravit finálním tmelem nebo sádrou.

 

» OSVĚTLENÍ «

V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální a funkční doplněk interiéru. LED osvětlení a napájecí zdroje nejsou součástí dodávky.

 

V rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvary. Uvedený nákres nebo obrázek je jen vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výroby. Použití do sádrokartonových stropů, stěn a příček. V případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary podle zaslaných podkladů.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty