DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Různorodé kruhy na stěnu

Průměr kruhu:
Výška boční hrany:
Obsah balení:
Povrchová úprava:
bez povrchové úpravy
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 14 pracovních dnů
Cena bez DPH: 925.62
1 120 ks

Přisazené sádrokartonové kruhy nabízejí úžasnou interiérovou variabilitu. Různé barevné kombinace, rozměry nebo výšky spuštění nabízejí nekonečné množství kombinací. Povrch kruhů může být upraven různými motivy a nabídne tak originální doplněk pro zpestření bytových, obchodních ale i kancelářských prostor.

Sádrokartonové kruhy je možné na strop kotvit pomocí standardních sádrokartonových závěsů, závitových tyček nebo na lanek. Standardní povrchová úprava prstenců je vytmelená a vybroušená v kvalitě Q2.

Volitelné parametry

 • Průměr kruhu
  kruhy dodáváme jako jeden celek ve vnějších rozměrech od 20 do 120cm. Větší rozměry vyrábíme individuální jako skládačku z více kusů
 • Výška boční hrany
  výšku vnější boční hrany sádrokartonového stropu si může každý zvolit podle vlastních požadavků. Stačí si jen v menu vybrat požadovaný rozměr a objednat

Sadrokartonovy kruh EasyBoard

Volitelné parametry

Obsah balení

Objednejte si jen spodní sádrokartonové prefabrikáty EasyBoard® nebo kompletní sadu i s příslušenstvímPrefabrikáty stačí na stěnu jen upevnit, přepáskovat a nasádrovat minimum základních spojůPo přebroušení je strop připraven na malování.

 • Jen prefabrikáty
  v ceně je započítán jen přední pohledový sádrokartonových panel v požadovaném rozměru. Balení neobsahuje kotvící materiál ani sádru a pásky na tmelení. Při rozměru nad 1100x1800mm je přední panel složený z více kusů.
 • Kompletní sada
  v balení je kromě předního sádrokartonového panelu i sádra na tmelení spojů prefabrikátů, vnitřní lem, sklotextilní páska, akryl, hmoždinky na kotvení do zdi a šrouby Black Star (kotvení na sádrokartonovou stěnu), CD a UD profily, šrouby  TN 25 mm na upevnění předního panelu.
  Barva ani penetrační nátěr na finální povrchovou úpravu v ceně balení není

Povrchová úprava

V ceně je povrchová úprava ve standardním normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy s podkladem připraveným na malováníPrefabrikáty jsou dodávány vypáskované, vysadrované a přebroušenyPřed malováním je třeba podklad důkladně napenetrovatOstatní možnosti povrchové úpravy jsou naceněny po dohoděV případě zájmu nás neváhejte kontaktovatVzhledem k manipulaci při dopravě a montáži je třeba prefabrikát po osazení na strop důkladně zkontrolovatPřípadné drobné poškození je třeba před malováním vyspravit finálním tmelem nebo sádrou.

Osvětlení

V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální  a funkční doplněk interiéru. LED osvětlení a napájecí zdroje nejsou součástí dodávkyV rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvaryUvedený nákres nebo obrázek je jen vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výrobyPoužití do sádrokartonových stropů, stěn a příčekV případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary podle zaslaných podkladů.

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.