DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Různorodé kruhy na stěnu

Průměr kruhu:
Výška boční hrany:
Obsah balení:
Povrchová úprava:
bez povrchové úpravy
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 14 pracovních dnů
925.62 bez DPH
1 120 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Přisazené sádrokartonové kruhy nabízejí úžasnou interiérovou variabilitu. Různé barevné kombinace, rozměry nebo výšky spuštění nabízejí nekonečné množství kombinací. Povrch kruhů může být upraven různými motivy a nabídne tak originální doplněk pro zpestření bytových, obchodních ale i kancelářských prostor.

Sádrokartonové kruhy je možné na strop kotvit pomocí standardních sádrokartonových závěsů, závitových tyček nebo na lanek. Standardní povrchová úprava prstenců je vytmelená a vybroušená v kvalitě Q2.

Volitelné parametry

 • Průměr kruhu
  kruhy dodáváme jako jeden celek ve vnějších rozměrech od 20 do 120cm. Větší rozměry vyrábíme individuální jako skládačku z více kusů
 • Výška boční hrany
  výšku vnější boční hrany sádrokartonového stropu si může každý zvolit podle vlastních požadavků. Stačí si jen v menu vybrat požadovaný rozměr a objednat

Sadrokartonovy kruh EasyBoard

Volitelné parametry

Obsah balení

Objednejte si jen spodní sádrokartonové prefabrikáty EasyBoard® nebo kompletní sadu i s příslušenstvímPrefabrikáty stačí na stěnu jen upevnit, přepáskovat a nasádrovat minimum základních spojůPo přebroušení je strop připraven na malování.

 • Jen prefabrikáty
  v ceně je započítán jen přední pohledový sádrokartonových panel v požadovaném rozměru. Balení neobsahuje kotvící materiál ani sádru a pásky na tmelení. Při rozměru nad 1100x1800mm je přední panel složený z více kusů.
 • Kompletní sada
  v balení je kromě předního sádrokartonového panelu i sádra na tmelení spojů prefabrikátů, vnitřní lem, sklotextilní páska, akryl, hmoždinky na kotvení do zdi a šrouby Black Star (kotvení na sádrokartonovou stěnu), CD a UD profily, šrouby  TN 25 mm na upevnění předního panelu.
  Barva ani penetrační nátěr na finální povrchovou úpravu v ceně balení není

Povrchová úprava

V ceně je povrchová úprava ve standardním normovaném provedení Q2 pro sádrokartonové systémy s podkladem připraveným na malováníPrefabrikáty jsou dodávány vypáskované, vysadrované a přebroušenyPřed malováním je třeba podklad důkladně napenetrovatOstatní možnosti povrchové úpravy jsou naceněny po dohoděV případě zájmu nás neváhejte kontaktovatVzhledem k manipulaci při dopravě a montáži je třeba prefabrikát po osazení na strop důkladně zkontrolovatPřípadné drobné poškození je třeba před malováním vyspravit finálním tmelem nebo sádrou.

Osvětlení

V kombinaci s nepřímým LED osvětlením nebo zapuštěnými bodovkami vznikne originální  a funkční doplněk interiéru. LED osvětlení a napájecí zdroje nejsou součástí dodávkyV rámci výroby sádrokartonových prefabrikátů nabízíme různé atypické tvaryUvedený nákres nebo obrázek je jen vzorek pro inspiraci, abychom ukázali možnosti naší výrobyPoužití do sádrokartonových stropů, stěn a příčekV případě zájmu vyrobíme různé jiné tvary podle zaslaných podkladů.

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.