Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Světelná rampa na stěnu 2bm / ks

Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 dnů
Cena bez DPH: 619.83
750
KS

Světelná rampa na stěnu je kombinace dvou sádrokartonových prefabrikátů EasyBoard tvaru "U a W". Jejich vzájemným spojením vznikne jednoduchá a praktická oboustranná světelném rampa s nepřímým osvětlením na strop i stěnu. Je možné ji doplnit LED pásem z vrchu nebo ze spodu. V kombinaci s LED RGB vznikne barevně originální doplněk do interiéru. V případě použití lehkých záclon nebo závěsem může být použita i jako originální garnýž nad okna.

Sadrokartón tvaru USadrokartón tvaru W

Upevnění na stěnu se realizuje pomocí UW profilu 50mm a natloukacích hmoždinek. Následně se na tento UW profil upevní sádrokartonový prefabrikát tvaru U s rozměry 100x75x100mm. Ten je třeba našroubovat z vrchu i zespodu do UW profilu šrouby TN 25mm. 
 

Přední pohledový panel se upevní na zeď šrouby Black Star. Mají speciální závit, aby se mohla sádrokartonová Plan upevnit do druhé sádrokartonové bez nutnosti kotvení přes kovový profil. Spoje prefabrikátů se následně přepáskují, přesádrují a na závěr přebrousí.

 

» PARAMETRY PREFABRIKÁTU«

Odsazení předního sádrokartonového prefabrikátu od stěny    100mm
Výška přední pohledové (svislé) strany sádrokartonové rampy   200mm
Tloušťka spodní a horní hrany svislého prefabrikátu   25mm
Délka prefabrikátů   2bm/ks

 

» OBSAH BALENÍ «

Prefabrikát tvaru "U" 100+75+100[mm] 1ks       prefabrikát U je dodáván v neslepeném stavu
Prefabrikát tvaru "W" 25+25+200+25+25 [mm] 1ks       prefabrikát W je dodáván ve slepeném stavu

 

 


 

Moderní sádrokartonová nika pro nepřímé LED osvětlení na stěnu. Montáž sádrokartonu je velmi jednoduchá a rychlá. Vzniká tak elegantní a atraktivní doplněk do interiéru. Ideální je jako nepřímé LED osvětlení nad postel nebo televizor.

 

 

 
 

 
 

 
 

 

 

 

 


 

 


 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty