Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Sádrokartonový rám za TV

Vnější rozměr rámu:
Hloubka rámu:
Šířka rámu:
Hrúbka rámu:
Obsah balení:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 dnů
Cena bez DPH: 1 280.99
1 550
KS

Zpestřete si obývací pokoj nebo ložnici o dekorační rám kolem televizoru nebo obrazu. Elegantní prvek je vhodný do každého bytu a pocitově zvětšuje velikost televizoru. Po obvodu rámu je nejlepší doplnit nepřímé LED nebo LED RGB osvětlení. V pokoji tak vznikne příjemná světelná atmosféra na sledování televizoru. Sádrokartonový rám vypadá vkusně, přičemž na jeho povrchovou úpravu je možné použít libovolnou interiérovou barvu, dekorační stěrku nebo tapetu. Velkou výhodou je snadná montáž, kterou zvládne i zručnější kutil.

 

V rámci našeho popisu jsou vždy uváděny maximální vnější rozměry sádrokartonových prefabrikátů. Ty je možné při montáži zkrátit na požadovaný rozměr. Při objednávání nezapomeňte kromě rozměrů televizoru připočítat i šířku sádrokartonového lemu a odvětrávací spáry po celém obvodu. Při této mezeře nezapomeňte zvážit způsob zavěšení televizoru na stěnu. Některé konzoly potřebují na montáž televizoru vůli po celém obvodu.

 

» VOLITELNÉ PARAMETRY «

Hloubka rámu   při počítání hloubky rámu nezapomeňte na sčítání rozměru televizoru i nosné konzoly. Je jen na vás, jestli chcete nechat
    televizor mírně zapuštěný nebo jej osadit rovnou s čelní stranou sádrokartonového rámu. Pokud na váš televizor
    potřebujete jinou hloubku než je v nabídce, neváhejte nás kontaktovat.
Šířka rámu   jde o rozměr pohledové strany sádrokartonového rámu. Jeho rozměr záleží hlavně od individuálního vkusu nebo rozměrů
    televizoru. V naší nabídce je na výběr několik možností. Pokud by výchozí možnosti nevyhovovaly, kontaktujte nás a
    vyrobíme rám přesně podle Vašich požadavků.
Vnější tloušťka rámu   základní rozměr vnější šířky rámu v naší nabídce je 25mm. Tento rozměr je výhodný tehdy, pokud máte zájem použít po
    obvodu nepřímé LED osvětlení. Tenký lem umožňuje nejlepší rozptyl světla na stěnu za televizorem. Při rámech s větší
    hloubkou ale tato šířka nemusí vyhovovat a proto jsme do nabídky zařadili možnost objednání i širších rámů.

 

 EasyBoard lem pre nepriame osvetlenie televizora


 
Rozmery sadrokartónového rámu televízora EasyBoard

Rozmery rámu okolo televízora

 

» POVRCHOVÁ ÚPRAVA «

Základní povrchová úprava je standardní sádrokartonový papír. Na jeho úpravu si můžete individuálně zvolit libovolnou interiérovou barvu, dekorační stěrku nebo tapetu. Před malováním doporučujeme podklad vždy napenetrovat.

 

» OBSAH BALENÍ «

Jen prefabrikáty   v ceně jsou započítané 4ks sádrokartonových prefabrikátů v požadovaném rozměru. balení neobsahuje kotvící materiál ani sádru
    a pásku na tmelení. Na požadovaný rozměr pod úhlem 45 stupňů si sádrokartonové prefabrikáty zkracuje během montáže
    každý individuálně.
Kompletní sada   v balení je kromě sádrokartonových prefabrikátů i sádra na podlepení a tmelení spojů prefabrikátů, armovací páska, akryl,
    hmoždinky na kotvení do zdi a šrouby Black Star (kotvení na sádrokartonovou stěnu). Barva a penetrační nátěr na finální
    povrchovou úpravu nejsou v ceně balení.
 

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu manipulace při dopravě prefabrikáty pod úhlem 45 stupňů nezařezávají. Seříznuté prefabrikáty by se mohly při dopravě poškodit, proto jich je třeba na požadovanou délku pod úhlem zkrátit individuálně na místě montáže. Prefabrikáty na TV rámy jsou dodávány slepeny pouze při osobním odběru nebo přes naši vlastní dopravu. Při dopravě prefabrikátů přes kurýra jsou prefabrikáty dodávány v rozloženém stavu a součástí balení je malé lepidlo, kterým si můžete objednané prefabrikáty sami slepit.

 

 


 

Připravili jsme pro Vás jednoduchý montážní postup na dekorační sádrokartonový strop s nepřímým osvětlením po vnějším obvodu. Pro montáž je třeba použít spodní sádrokartonové prefabrikáty EasyBoard a drobné základní příslušenství jako jsou hmoždinky, šrouby, sádrový tmel, UD a CD profily, akryl, sklotextilní pásku, kousek hliníkové lišty a tenké pásy sádrokartonu v šířce podle požadovaného spuštění rampy pod stropem.

 

 

1.
Vyměřte si přesnou pozici dekoračního rámu. Pokud je původní podklad již finální namalovaný, doporučujeme použít paprierové pásky, na které se budou značit pomocné kóty.
 

 
2.
Prefabrikáty je třeba zkrátit na požadovanou délku pod úhlem 45 stupňů. Prefabrikáty je nejlepší seříznout pilkou na sádrokarton.
 
 

 

3.
Seříznutý prefabrikát osadíme na stěnu. Podle nosné stěny je třeba vybrat vhodný kotvící materiál. Do sádrokartonové stěny stačí použít šrouby Black Star, do zděné stěny hmoždinky. Pokud není podkladová stěna rovná, prefabrikáty je možné podlepit tenkou vrstvou sádry na vyrovnání podkladu.
 

 
4.
Následně můžeme začít montovat prefabrikáty. Doporučujeme si prefabrikáty ořezávat a zaměřovat postupně jako
jejich montujete na strop.
 
 
 

 

5.
Důležité je přesné změření a seříznutí napojení dvou navzájem
kolmých stran.
 
 

 
6.
Pokud by po osazení na stěnu nebyly napojení všech
prefabrikátů v jedné rovině, mírně nerovnosti je možné vyrovnat podložením úzkého pásku plechu, dřeva nebo sádrokartonu.
 

 

7.
Postupně osadíme na stěnu všechny 4 prefabrikáty.
 
 

 
8.
Všechny spoje prefabrikátů je třeba vyztužit skelnou
páskou a přetmelit.
 

 

9.
Kromě spojů prefabrikátů je třeba přetmelit i všechny
hlavičky šroubů.
 
 
 
 

 
10.
Po vybroušení a akrylovaní spojů je podklad připraven na
konečnou úpravu. Sádrokarton je možné natřít barvou, použít
různé dekorační stěrky a omítky nebo tapetu. Před jejich aplikací
je podklad třeba napenetrovat. Po vymalování je na stěnu
možné upevnit držák na televizor.
 

 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty