Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Stěna pro nepřímé osvětlení za TV

Šířka v [mm]:
Výška v [mm]:
Odstup od stěny [cm]:
Výška boční hrany:
Obsah balení:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: Zakázková výroba
Cena bez DPH: 462.81
560
KS

Sádrokartonová stěna za televizor je elegantní prvek vhodný do každého bytu, a pocitově zvětšuje velikost televizoru. Po obvodu rámu je ideální doplnit nepřímé LED nebo LED RGB osvětlení. V pokoji tak vznikne příjemná světelná atmosféra. Sádrokartonová stěna vypadá vkusně, přičemž na její povrchovou úpravu lze použít libovolnou interiérovou barvu, dekorační stěrku nebo tapetu. Velkou výhodou je snadná montáž, kterou zvládne i zručnější kutil.

 

V rámci našeho popisu jsou zadávány vnější rozměry sádrokartonových prefabrikátů. Rozměry pro sádrokartonovou stěnu vyrobíme přesně podle Vámi zadaných parametrů. Sádrokartonový panel do rozměru 1100x2000mm je dodáván z jednoho kusu. Při rozměru nad 1100mmx1800mm je dodán jako skládačka z více kusů. Po osazení na stěnu je jejich spoje třeba přesádrovat, přepáskovat a vybrousit.

 

» VOLITELNÉ PARAMETRY «

Vzdálenost od stěny
  uvedený parametr je třeba zadat pouze při objednávce kompletní sady. Rozměr udává vzdálenost čelní strany
    sádrokartonové předsazené stěny od zadní nosné stěny. Tato vzdálenost je určena výškou vnitřního lemu. Pokud na Váš
    televizor potřebujete jinou hloubku než je v nabídce, neváhejte nás kontaktovat a vyrobíme Vám typ přesně na míru.
Výška boční hrany
  základní šířka boční hrany rámu v naší nabídce je 25mm. Tento rozměr je výhodný tehdy, pokud máte zájem použít po
    obvodu nepřímé LED osvětlení. Tenká hrana umožňuje nejlepší rozptyl světla na stěnu za televizorem. při rámech
    s větší hloubkou ale tato šířka nemusí vyhovovat, proto jsme do nabídky zařadili možnost objednání i širších rámů.
Zapuštění zadního čela
  zapuštění zadního čela je rozměr, který si může každý zvolit individuálně. Tuto vzdálenost doporučujeme podle vlastního
    uvážení zvolit od 50 do 150mm. Cílem tohoto zapuštění je vytvoření prostoru na LED pás pro nepřímé osvětlení.

 

Rozmery dekoračnej steny

» POVRCHOVÁ ÚPRAVA «

Základní povrchová úprava je standardní sádrokartonový papír. Na jeho úpravu si můžete individuálně zvolit libovolnou interiérovou barvu, dekorační stěrku nebo tapetu. Před malováním doporučujeme podklad vždy napenetrovat.

 

» OBSAH BALENÍ «

Jen prefabrikáty   v ceně je započítán jen přední pohledový sádrokartonových panel v požadovaném rozměru. Balení neobsahuje kotvící materiál
    ani sádru a pásky na tmelení. Při rozměru nad 1100x1800mm je přední panel složený z více kusů.
Kompletní sada   v balení je kromě předního sádrokartonového panelu i sádra na tmelení spojů prefabrikátů, vnitřní lem, armovací páska, akryl,
    hmoždinky na kotvení do zdi a šrouby Black Star (kotvení na sádrokartonovou stěnu), CD a UD profily, šrouby TN 25mm na
    upevnění předního panelu. Barva ani penetrační nátěr na finální povrchovou úpravu v ceně balení není. Konzola na upevnění
    televizoru na zeď není součástí balení kompletní sady.
 

UPOZORNĚNÍ

Prefabrikáty jsou dodávány slepené. Prefabrikáty s boční hranou vyšší než 25mm lepíme jen při osobním odběru nebo přes naši vlastní dopravu. Při dopravě prefabrikátů přes kurýra jsou prefabrikáty s hranou hrubší než 25mm dodáváno v rozloženém stavu a součástí balení je malé lepidlo, kterým si můžete objednané prefabrikáty sami slepit.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty