DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Stěna pro nepřímé osvětlení za TV

Šířka v [mm]:
Výška v [mm]:
Odstup od stěny [cm]:
Výška boční hrany:
Obsah balení:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 pracovních dnů
462.81 bez DPH
560 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Sádrokartonová stěna za televizor je elegantní prvek vhodný do každého bytu, a pocitově zvětšuje velikost televizoru. Po obvodu rámu je ideální doplnit nepřímé LED nebo LED RGB osvětlení. V pokoji tak vznikne příjemná světelná atmosféra. Sádrokartonová stěna vypadá vkusně, přičemž na její povrchovou úpravu lze použít libovolnou interiérovou barvu, dekorační stěrku nebo tapetu. Velkou výhodou je snadná montáž, kterou zvládne i zručnější kutil.

V rámci našeho popisu jsou zadávány vnější rozměry sádrokartonových prefabrikátů. Rozměry pro sádrokartonovou stěnu vyrobíme přesně podle Vámi zadaných parametrů. Sádrokartonový panel do rozměru 1100x2000mm je dodáván z jednoho kusu. Při rozměru nad 1100 mmx1800 mm je dodán jako skládačka z více kusů. Po osazení na stěnu je jejich spoje třeba přesádrovat, přepáskovat a vybrousit.

VOLITELNÉ PARAMETRY

 • Vzdálenost od stěny
  uvedený parametr je třeba zadat pouze při objednávce kompletní sady. Rozměr udává vzdálenost čelní strany sádrokartonové předsazené stěny od zadní nosné stěny. Tato vzdálenost je určena výškou vnitřního lemu. Pokud na Váš televizor potřebujete jinou hloubku než je v nabídce, neváhejte nás kontaktovat a vyrobíme Vám typ přesně na míru.
 • Výška boční hrany
  základní šířka boční hrany rámu v naší nabídce je 25 mm. Tento rozměr je výhodný tehdy, pokud máte zájem použít po obvodu nepřímé LED osvětlení. Tenká hrana umožňuje nejlepší rozptyl světla na stěnu za televizorem. při rámech s větší hloubkou ale tato šířka nemusí vyhovovat, proto jsme do nabídky zařadili možnost objednání i širších rámů.
 • Zapuštění zadního čela
  zapuštění zadního čela je rozměr, který si může každý zvolit individuálně. Tuto vzdálenost doporučujeme podle vlastního uvážení zvolit od 50 do 150 mm. Cílem tohoto zapuštění je vytvoření prostoru na LED pás pro nepřímé osvětlení

Rozmery dekoračnej steny

POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Základní povrchová úprava je standardní sádrokartonový papír. Na jeho úpravu si můžete individuálně zvolit libovolnou interiérovou barvu, dekorační stěrku nebo tapetu. Před malováním doporučujeme podklad vždy napenetrovat.

OBSAH BALENÍ

 • Jen prefabrikáty
  v ceně je započítán jen přední pohledový sádrokartonových panel v požadovaném rozměru. Balení neobsahuje kotvící materiál ani sádru a pásky na tmelení. Při rozměru nad 1100x1800 mm je přední panel složený z více kusů.
 • Kompletní sada
  v balení je kromě předního sádrokartonového panelu i sádra na tmelení spojů prefabrikátů, vnitřní lem, armovací páska, akryl, hmoždinky na kotvení do zdi a šrouby Black Star (kotvení na sádrokartonovou stěnu), CD a UD profily, šrouby TN 25 mm na upevnění předního panelu. Barva ani penetrační nátěr na finální povrchovou úpravu v ceně balení není. Konzola na upevnění televizoru na zeď není součástí balení kompletní sady

UPOZORNĚNÍ
Prefabrikáty jsou dodávány slepené. Prefabrikáty s boční hranou vyšší než 25 mm lepíme jen při osobním odběru nebo přes naši vlastní dopravu. Při dopravě prefabrikátů přes kurýra jsou prefabrikáty s hranou hrubší než 25 mm dodáváno v rozloženém stavu a součástí balení je malé lepidlo, kterým si můžete objednané prefabrikáty sami slepit.

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.