Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Ohebná deska EasyBoard® [2bm/ks]

Rozměr desky:
Typ sádrokartonu:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 dnů
Cena bez DPH: 495.87
600
KS

Ohebná sádrokartonová deska na oblouky velmi malých poloměrů. Sádrokartonová deska je frézovaná na jemné drážky v rozestupu jen 5mm, co zajišťuji velkou flexibilitu při ohýbání. Použití má všude, kde už nestačí použití standardní 9mm nebo 6mm tlusté sádrokartonové desky. Využít ji můžete nejen na výrobu obloukových stropů nebo stěn, ale i při výrobě sádrokartonových sloupů.

 

Ohebné desky jsou vyráběny ze sádrokartonu Knauf GKB nebo Rigips RB tloušťky 12.5mm. Řezání drážek je po celé délce sádrokartonové desky.

 

Při montáži požadovaného tvaru je z důvodu pevnosti potřebné zadní část desky vyplnit sádrou. Tato sádra po vytvrzení zajistit pevný a trvalý tvar. Pohledovou stranu je třeba jemně celoplošně přestěrkovat aby se vyrovnala jemně zalomená struktura oblouku.

 

Ohebné desky jsou velmi jemné a není jejich možné posílat standardním kurýrem. Doprava je možná pouze s využitím naší dopravy nebo osobním odběrem v našem skladu.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty