Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Uzávěr svítidla

NÁŠ TIP
Cena 210
Dostupnost: skladem
Vnější výška krabice:
Typ sádrokartonu:
Rozměr strany A:
Rozměr strany B:
Výrobce sádrokartonu:
Cena bez DPH: 173.55
Výrobce: EasyBoard®
KS

Uzávěr ze sádrokartonu nad zapuštěná bodová svítidla v podhledu. Při požadavku lze dodat v provedení ze standardního sádrokartonu GKB tloušťky 12,5mm nebo z protipožárního GKF o tloušťce 12,5 nebo 15mm. Uzávěr nad svítidla by měl být použit nad každým zapuštěným světlem v podkroví a obalený parozábranou. Při sádrokartonových podhledech s požadavkem na požární odolností jsou uzávěry na svítidla v provedení z protipožárního sádrokartonu nezbytnou podmínkou!

 

  

 
 

» VOLITELNÉ PARAMETRE «

Rozměr strany A    100 / 150 / 200 / 250 / 300 [ mm ] - vnější rozměr krabice
Rozměr strany B
  100 / 150 / 200 / 250 / 300 [ mm ] - vnější rozměr krabice
Výška (strana C)   50, 100, 150 alebo 200mm - vnější výška krabice
Šířka prefabrikátu   součet rozměrů všech stran v rozloženém stavu A + B + C [mm]

 

 

» MONTÁŽ «

Prefabrikáty se upevňují na standardní sádrokartonovou ocelovou nosnou konstrukci az vnitřní strany zpevní UD profilem. V případě aplikace do podkroví jejich že je potřeba obalit parozábranou.

 

 

UPOZORNĚNÍ
Sádrokartonové prefabrikáty jsou dodávány v rozloženém stavu bez nátěru. Na lepení frézovaných hran doporučujeme použít speciální PU lepidlo z naší nabídky.

 

Pro realizace systémů s požární odolností je třeba použít na spojení stran uzávěru vhodné systémové CD a UD profily předepsané výrobcem sádrokartonu. PU lepidlo není možné používat v požárních systémech.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

 


 Vážení zákazníci,
 
vzhľadom na situáciu, ktorá aktuálne vo svete nastala pracujeme v obmedzenom režime výroby. O termínoch a spôsobe dodania Vašich objednávok Vás budeme informovať individuálne.
 
Konzultácie, poradenstvo ako aj ďaľšiu zákaznícku podporu naďalej vykonávame prostredníctvom mailu (online chat na Facebooku), alebo cez telefón.
 
Veríme, že sa situácia rýchlo stabilizuje a budeme sa môcť, čo najskôr, všetci zdraví a plní energie vrátiť do normálneho režimu osobného aj pracovného života. Ďakujeme za pochopenie a dôveru. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!
 
Kolektív EasyBoard s.r.o.