Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Uzávěr svítidla

NÁŠ TIP
Vnější výška krabice:
Typ sádrokartonu:
Rozměr strany A:
Rozměr strany B:
Výrobce sádrokartonu:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 173.55
210
KS

Uzávěr ze sádrokartonu nad zapuštěná bodová svítidla v podhledu. Při požadavku lze dodat v provedení ze standardního sádrokartonu GKB tloušťky 12,5mm nebo z protipožárního GKF o tloušťce 12,5 nebo 15mm. Uzávěr nad svítidla by měl být použit nad každým zapuštěným světlem v podkroví a obalený parozábranou. Při sádrokartonových podhledech s požadavkem na požární odolností jsou uzávěry na svítidla v provedení z protipožárního sádrokartonu nezbytnou podmínkou!

 

  

 
 

» VOLITELNÉ PARAMETRE «

Rozměr strany A    100 / 150 / 200 / 250 / 300 [ mm ] - vnější rozměr krabice
Rozměr strany B
  100 / 150 / 200 / 250 / 300 [ mm ] - vnější rozměr krabice
Výška (strana C)   50, 100, 150 alebo 200mm - vnější výška krabice
Šířka prefabrikátu   součet rozměrů všech stran v rozloženém stavu A + B + C [mm]

 

 

» MONTÁŽ «

Prefabrikáty se upevňují na standardní sádrokartonovou ocelovou nosnou konstrukci az vnitřní strany zpevní UD profilem. V případě aplikace do podkroví jejich že je potřeba obalit parozábranou.

 

 

UPOZORNĚNÍ
Sádrokartonové prefabrikáty jsou dodávány v rozloženém stavu bez nátěru. Na lepení frézovaných hran doporučujeme použít speciální PU lepidlo z naší nabídky.

 

Pro realizace systémů s požární odolností je třeba použít na spojení stran uzávěru vhodné systémové CD a UD profily předepsané výrobcem sádrokartonu. PU lepidlo není možné používat v požárních systémech.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty