Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Revizní dvířka šířky 100 až 600mm

Revízní otvor:
Typ sádrokartonu:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 dnů
Cena bez DPH: 276.86
335
KS

Revizní dvířka a otvory EasyBoard® jsou jednoduché bezrámové sádrokartonové prefabrikáty určené jako otvor pro přístup do sádrokartonových stropů. Vyrobeny jsou ze standardního sádrokartonu GKB nebo impregnovaného GKBi s tloušťkou 12,5 mm.

 

Rez dvierkami

Skládají se ze dvou samostatných částí. Jedna tvoří rám šířky 100mm po celém obvodu revizního otvoru sloužící k upevnění do sádrokartonového podhledu. Vnitřní rozměry rámu jsou zároveň i rozměrem revizního otvoru. Druhou část tvoří Odnímatelné dveře tloušťky 25mm, přičemž spodní část je užší než revizní otvor. Horní část je po celém obvodu o 30mm širší než je rozměr revizního otvoru. Po vložení dvířek do rámu vznikne po celém obvodu jemná mezera. Kromě pevně definovaných rozměrů revizních dvířek umíme na zakázku vyrobit dvířka přesně podle Vašich rozměrů.

 

Rozmery rev. dvierok

» PARAMETRY REVIZNÍCH DVÍŘEK «

Typ sádrokartonu
GKB - standardní sádrokartonová deska o tlošťce 12,5mm od výrobce Knauf / Rigips
  GKBi - impregnovaná sádrokartonová deska o tlošťce 12,5mm od výrobce Knauf / Rigips
Průměr revizního otvoru   
100x100mm/200x200mm/300x300mm/400x400mm/500x500mm/600x600mm
Šířka mezery 3mm
Strana frézování frézování na přední pohledové straně sádrokartonové desky

 

» MONTÁŽ «

Sádrokartonové revizní otvory se upevňují na standardní sádrokartonovou ocelovou nosnou konstrukci. Následně se spoje přetmelí sádrou, přepáskují a vybrousí. 

 

UPOZORNĚNÍ

Sádrokartonové revizní otvory nemají zkoušky požární odolnosti. Není je proto možné používat do podhledů s požadavkem na požární odolnost!

 

 


» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty