DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

INFOLINKA
+420 775 379 350
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

EasyBoard Profi: WC modul

Typ sádrokartonu:
Rozměry:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 pracovních dnů
216.53 bez DPH
262 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Zdržuje Vás při montáži instalačních stěn vyměřování a vyřezávání otvorů pro vestavěné WC a bidet?Nezdržujte se a šetřete čas s využitím WC modulů EasyBoard®.Vyrobeny jsou pro snadné a rychlé montování na standardní instalační WC systémy.Otvory pro upevnění WC nebo tlačítka je vyříznuté přesně dle standardníchrozestupů instalačních WC prvků Geberit dostupných na trhu. Provedení je možné objednat s obyčejného impregnovaného i protipožárního sádrokartonu od výrobců Knauf nebo Rigips.

Každá stavba je jiná, proto jsme připravili na výběr různé šířky sádrokartonových prefabrikátů. Výška prefabrikátu je vždy o 50 mm vyšší než výškainstalačního WC prvku Geberit Duofix.Horní přesah můžete buď jednoduše odříznout, nebo využít kprovázání s další konstrukcí sádrokartonové stěny.

Z důvodu různe výšky podlahy je z výroby připraven přesah i na spodní strane modulu.Při montáži na  zeď ho je proto nutné zkrátit na požadovanou výsku, výměry od spodní hrany splachovacího tlačítka.

NEVYHOVUJÍ VÁM UVEDENÉ ROZMĚRY A ROZTEČÍ OTVORŮ V PRO PROSTUPY INSTALACI?

Umíme vyrobit prefabrikáty na WC instalační stěny i pro systémy jiných výrobců montážnich prvků. Pro jejich výrobu potřebujeme přesné rozměry a rozestupy vsěch otvorů, které je třeba do prefabrikátu vyříznout.

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.