Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Sádrokartonový pásek [2bm/ks]

NÁŠ TIP
Typ sádrokartonu:
Výrobce sádrokartonu:
Šířka pásku [mm]:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 dnů
Cena bez DPH: 24.79
30
KS

Strojově nařezané pásky jsou ideální na spuštění svislých stran při montáži světelných ramp, špalety nebo dilatačními detailech příček a stropů. Jejich výhodou je vysoká přesnost a rovná hrana řezu. Při montáži světelných ramp si usnadníte montáž, ale i minimalizujete znečištění a vzniklý odpad. S úzkými pásy se lépe manipuluje. Výhodné jsou ale i když se na stavbě nevejde celá deska do výtahu. Kromě standardního bílého sádrokartonu GKB / RB umíme pásky připravit s libovolného typu sádrokartonu dostupného na českém trhu.

 

» VOLITELNÉ PARAMETRE «

Šířka pásů od 30 do 300mm
Typ sádrokartonu sádrokarton GKB / RB 12,5mm od výrobce Knauf nebo Rigips
Délka prefabrikátu  
2bm/ks, objednávka je možná pouze na celé kusy
 

» POUŽITÍ«
- spuštění ze sádrokartonu
- sádrokartonové lemy
- dilatace v příčkách a stropech
- sádrokartonové špalety

 

» TYP SÁDROKARTONU «

GKB 12,5mm    standardní sádrokartonová deska o tloušťce 12,5mm od výrobce Knauf nebo Rigips
GKBi 12,5mm   impregnovaná sádrokartonová deska o tloušťce 12,5mm od výrobce Knauf nebo Rigips
GKF 12,5mm   protipožární sádrokartonová deska o tloušťce 12,5mm od výrobce Knauf nebo Rigips
GKFi  12,5mm   impregnovaná protipožární sádrokartonová deska o tloušťce 12,5mm od výrobce Knauf nebo Rigips
GKF 15mm   protipožární sádrokartonová deska o tloušťce 15mm od výrobce Knauf nebo Rigips
GKFi 15mm   impregnovaná protipožární sádrokartonová deska o tloušťce 15mm od výrobce Knauf nebo Rigips

 

 

UPOZORNĚNÍ

Frézované prefabrikáty jsou standardně vyráběny ze sádrokartonu GKB nebo RB o tloušťce 12,5mm. Pokud není v rámci nabídky výrobku uvedena možnost volby jiného materiálu, budou tyto naceněny na požádání individuálně.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty