Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Sádrokartonový pásek [2bm/ks]

NÁŠ TIP
Cena 30
Dostupnost: do 3 dnů
Typ sádrokartonu:
Výrobce sádrokartonu:
Šířka pásku [mm]:
Cena bez DPH: 24.79
Výrobce: EasyBoard®
KS

Strojově nařezané pásky jsou ideální na spuštění svislých stran při montáži světelných ramp, špalety nebo dilatačními detailech příček a stropů. Jejich výhodou je vysoká přesnost a rovná hrana řezu. Při montáži světelných ramp si usnadníte montáž, ale i minimalizujete znečištění a vzniklý odpad. S úzkými pásy se lépe manipuluje. Výhodné jsou ale i když se na stavbě nevejde celá deska do výtahu. Kromě standardního bílého sádrokartonu GKB / RB umíme pásky připravit s libovolného typu sádrokartonu dostupného na českém trhu.

 

» VOLITELNÉ PARAMETRE «

Šířka pásů od 30 do 300mm
Typ sádrokartonu sádrokarton GKB / RB 12,5mm od výrobce Knauf nebo Rigips
Délka prefabrikátu  
2bm/ks, objednávka je možná pouze na celé kusy
 

» POUŽITÍ«
- spuštění ze sádrokartonu
- sádrokartonové lemy
- dilatace v příčkách a stropech
- sádrokartonové špalety

 

» TYP SÁDROKARTONU «

GKB 12,5mm    standardní sádrokartonová deska o tloušťce 12,5mm od výrobce Knauf nebo Rigips
GKBi 12,5mm   impregnovaná sádrokartonová deska o tloušťce 12,5mm od výrobce Knauf nebo Rigips
GKF 12,5mm   protipožární sádrokartonová deska o tloušťce 12,5mm od výrobce Knauf nebo Rigips
GKFi  12,5mm   impregnovaná protipožární sádrokartonová deska o tloušťce 12,5mm od výrobce Knauf nebo Rigips
GKF 15mm   protipožární sádrokartonová deska o tloušťce 15mm od výrobce Knauf nebo Rigips
GKFi 15mm   impregnovaná protipožární sádrokartonová deska o tloušťce 15mm od výrobce Knauf nebo Rigips

 

 

UPOZORNĚNÍ

Frézované prefabrikáty jsou standardně vyráběny ze sádrokartonu GKB nebo RB o tloušťce 12,5mm. Pokud není v rámci nabídky výrobku uvedena možnost volby jiného materiálu, budou tyto naceněny na požádání individuálně.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

 


 Vážení zákazníci,
 
vzhľadom na situáciu, ktorá aktuálne vo svete nastala pracujeme v obmedzenom režime výroby. O termínoch a spôsobe dodania Vašich objednávok Vás budeme informovať individuálne.
 
Konzultácie, poradenstvo ako aj ďaľšiu zákaznícku podporu naďalej vykonávame prostredníctvom mailu (online chat na Facebooku), alebo cez telefón.
 
Veríme, že sa situácia rýchlo stabilizuje a budeme sa môcť, čo najskôr, všetci zdraví a plní energie vrátiť do normálneho režimu osobného aj pracovného života. Ďakujeme za pochopenie a dôveru. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!
 
Kolektív EasyBoard s.r.o.