Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Ohebná deska EasyBoard® Individual [2bm/ks]

Rozměr desky:
Typ sádrokartonu:
Šířka frézování [mm]:
Začátek frézování:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 dnů
Cena bez DPH: 412.40
499
KS

Ohebná sádrokartonová deska na oblouky velmi malých poloměrů. Sádrokartonová deska je frézována na jemné drážky v rozestupu jen 5mm, co zajišťuje velkou flexibilitu při ohýbání. Použití všude, kde nestačí použití standardní 9 nebo 6mm tlusté sádrokartonové desky. Využít ji můžete nejen na výrobu obloukových stropů nebo stěn, ale i při výrobě sádrokartonových sloupů.

 

Ohebné desky jsou vyrobeny ze sádrokartonu Knauf GKB nebo Rigips RB tloušťky 12.5mm. Řezání drážek je po celé délce sádrokartonové desky.

 

Při montáži požadovaného tvaru je z důvodu pevnosti potřebné zadní část desky vyplnit sádrou. Tato sádra po vytvrzení zajistí pevný a trvalý tvar. Pohledovou stranu je třeba jemně celoplošně přestěrkovat aby se vyrovnala jemně zalomená struktura oblouku.

 

Ohebné desky jsou velmi jemné a nelze je posílat standardním kurýrem. Doprava je možná pouze s využitím naší dopravy nebo osobním odběrem v našem skladu.

 

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty