Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Garnýže tloušťky 26mm [2bm/ks]

Provedení:
Vzdálenost od stěny:
Výška čela garnýže:
Délka oboustranné garnýže:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 dnů
Cena bez DPH: 347.11
420
KS

Díky moderní technologii frézování sádrokartonu jsme vytvořili elegantní interiérové garnýže. Jde o velmi variabilní produkt, který vyrábíme v rozměrech přesně dle Vašich požadavků. Jde o elegantní řešení a pěkný doplněk interiéru. V případě zájmu je možné je doplnit LED pásem pro nepřímé osvětlení. K dispozici je množství designových řešení.

 

Garnýže jsou cenově zvýhodněné prefabrikáty vyrobené z GKB sádrokartonu o tloušťce 12,5mm s délkou 2m. Jejich rozměry jsou pevně definované a nedají se při objednávce měnit. Stačí si vybrat tvar garnýže a počet požadovaných kusů. Při požadavku na garnýže podle individuálních požadavků třeba vybrat produkt z nabídky prefabrikátů na míru.

 

» PARAMETRY GARNÝŽE «

Úhel frézování               
90° - třikrát frézování z jedné strany
Základní materiál sádrokarton GKB/RB 12,5mm od výrobce Knauf nebo Rigips
Délka prefabrikátu   
2bm/ks, objednávka je možná pouze na celé kusy
Typ hrany 2x frézovaná hrana tloušťky 26mm
Strana frézování frézování vždy na zadní straně sádrokartonové desky
 

» VOLITELNÉ PARAMETRY «

Výška pohledové strany / čela garnýže 50cm 100cm 150cm 200mm
Vzdálenost přední hrany garnýže od stěny 100mm 150mm 200mm 250mm
Tloušťka spodní hrany garnýže
26mm
 


» PROVEDENÍ «

Pokud nejsou garnýže na celou šířku místnosti, je možné si objednat koncový modul garnýže s ukončením na pravou nebo levou stranu.
 
Průběžný prvek                      
garnýž bez bočního ukončení, vhodná např. na montáž po celé šířce místnosti
Koncový prvek pravý garnýž je ukončena na pravé straně
Koncový prvek levý
garnýž je ukončena na levé straně
Oboustranně ukončena garnýž je ukončena z obou stran
 

» MONTÁŽ «

Garnýže jsou dodávány jako prefabrikáty ve slepeném stavu bez nátěru. Po osazení na strop je třeba spoje prefabrikátů přetmelit sádrou, přepáskovat, přebrousit a následně přemalovat.

 

» KOTVENÍ «

Upevnění garnýže je možné na sádrokartonový, dřevěný i betonový strop. Na uchycení je třeba použít vhodný kotvící materiál.

 

UPOZORNĚNÍ

KOLEJNICE PRO GARNÝŽ NENÍ ZAHRNUTÁ V CENĚ A NENÍ ANI SOUČÁSTÍ BALENÍ.

 

 


 

Objednávka sádrokartonových garnýží je velice snadná. Stačí jen přesně zadat požadované parametry a počet kusů. Vámi vystavenou objednávku podle zadaných požadavků zařadíme do výroby a připravíme na osobní odběr nebo zašleme kurýrem.

 

» VOLITELNÉ PARAMETRY «

1.   PROVEDENÍ GARNÝŽE
2.   VZDÁLENOST OD STĚNY
3.   VÝŠKA ČELA GARNÝŽE

4.   DÉLKA OBOUSTRANNĚ UKONČENÍ GARNÝŽE

5.   JINÉ ROZMĚRY

 

» PROVEDENÍ GARNÝŽE «

Sádrokartonové garnýže můžete přizpůsobit požadavkům interiéru. Garnýže mohou být použity na celou šířku místnosti od stěny po stěnu, elegantně ukončeny z jedné nebo obou stran:


 

Průběžný prvek

Jde o prefabrikát délky 2m, který je možno bez problémů napojovat a vytvořit tak garnýž po celé šířce místnosti.

 

Koncový prvek pravý

Sádrokartonová garnýž je elegantně ukončena z pravé strany. Využití , pokud nechcete, aby byla garnýž po celé šířce místnosti. Na straně bez ukončení můžete v případě potřeby napojit průběžný prvek nebo garnýž ukončenou z levé stany. Délka prefabrikátu ukončeného z jedné strany je vždy rovná "Délka garnýže 200cm" - "vzdálenost od zdi"

Garniža ukončana z prava

 

Koncový prvek levý

Sádrokartonová garnýž je elegantně ukončena z levé strany. Použití , pokud nechcete aby byla garnýž po celé šířce místnosti. Na straně bez ukončení můžete v případě potřeby napojit průběžný prvek nebo garnýž ukončenou z pravé strany. Délka prefabrikátu ukončeného z jedné strany je vždy rovná "Délka garnýže 200cm" - "vzdálenost od zdi"

 
Garniža ukončana z ľava

 

Oboustranně ukončena garnýž

Prefabrikáty jsou elegantně ukončeny z obou stran. Použití mají v případě, pokud potřebujete použít garnýž pouze nad oknem.


 
 

» VZDÁLENOST OD STĚNY «

Tento údaj označuje vzdálenost předního čela garnýže od okraje stěny. Tato část garnýže slouží ke kotvení do stropu, jakož i přesné vodítko pro rovné upevnění garnýže podél zdi.

 

 

Na výběr jsou následující vzdálenosti: 100mm, 150mm, 200mm a 250mm.

 

 

» VÝŠKA ČELA GARNÝŽE «

V nabídce jsou na výběr následující výšky přední/pohledové strany garnýže. 50mm, 100mm, 150mm a 200mm.


 

» DÉLKA OBOUSTRANNĚ UKONČENÍ GARNÝŽE «

Tento rozměr se zadává pouze při oboustranně ukončené garnýže. Při objednávce nutno zadat vždy jen vnější rozměr šířky garnýže. Maximální šířka oboustranné garnýže je rovna "Délka garnýže 200cm" - 2x "vzdálenost od zdi". Pokud potřebujete oboustranný garnýž delší než 2m, můžete navzájem kombinovat prefabrikáty ukončeno z pravé nebo levé strany. Při použití průběžného prefabrikátu získáte neomezenou délku sádrokartonové garnýže.

 

» JINÉ ROZMĚRY «

V případě zájmu o jiné rozměry sádrokartonové garnýže si můžete zadat jako sádrokartonový prefabrikát tvaru "L" 3x frézovaný. Po zadání objednávky vyrobíme prefabrikáty garnýže přesně dle Vámi zadaných rozměrů.

 

Sadrokartónová garníýa na mieru

 

» DOPRAVA GARNÝŽÍ KURÝREM «

Při dopravě jsou garnýže zabaleny a vyztužené tak, aby se při dopravě kurýrem nepoškodily. Při převzetí si zásilku pečlivě zkontrolujte. Pokud je doručena zásilka poškozená, objednávku nepřebírejte. K poškozené zásilce třeba sepsat reklamaci u přepravní společnosti. Převzetím zásilky od dopravní společnosti je zásilka považována za doručenou bez poškození a nelze reklamovat její poškození.

 

 


 

Na následujících fotografiích je znázorněn jednoduchý způsob montáže sádrokartonové garnýže. V tomto případě byla garnýž upevněna do betonového nebo sádrokartonového stropu a kotvená šrouby do nosné konstrukce podhledu. Pokud je potřeba spojit více prefabrikátů, jejich spoje třeba přetmelit sádrou, přepáskovat a následně přebrousit. Spoje mezi stěnou a garnýží se vyspraví akrylovým tmelem.

Kliknutím na obrázek se otevře montážní postup ve formátu PDF, který si můžete v případě potřeby vytisknout:


Doporučujeme zakoupit společně se zbožím