Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

EASYBOARD® WC MODUL

Cena 262
Dostupnost: do 3 dnů
Typ sádrokartonu:
Výrobce sádrokartonu:
Rozměry:
Cena bez DPH: 216.53
Výrobce: EasyBoard®
KS

Zdržuje Vás při montáži instalačních stěn vyměřování a vyřezávání otvorů pro vestavěné WC a bidet? Nezdržujte se a šetřete čas s využitím WC modulů EasyBoard®. Vyrobeny jsou pro snadné a rychlé montování na standardní instalační WC systémy. Otvory pro upevnění WC nebo tlačítka je vyříznuté přesně dle standardních rozestupů instalačních WC prvků Geberit dostupných na trhu. Provedení je možné objednat s obyčejného impregnovaného i protipožárního sádrokartonu od výrobců Knauf nebo Rigips.

 

Každá stavba je jiná, proto jsme připravili na výběr různé šířky sádrokartonových prefabrikátů. Výška prefabrikátu je vždy o 50mm vyšší než výška instalačního WC prvku Geberit Duofix. Horní přesah můžete buď jednoduše odříznout, nebo využít k provázání s další konstrukcí sádrokartonové stěny.

 

Z DŮVODU RŮZNÉ VÝŠKY PODLAHY JE Z VÝROBY PŘIPRAVEN PŘESAH I NA SPODNÍ STRANĚ MODULU. PŘI MONTÁŽI NA ZEĎ HO JE PROTO NUTNÉ ZKRÁTIT NA POŽADOVANOU VÝŠKU, VÝMĚRY OD SPODNÍ HRANY SPLACHOVACÍHO TLAČÍTKA.

NEVYHOVUJÍ VÁM UVEDENÉ ROZMĚRY A ROZTEČÍ OTVORŮ V PRO PROSTUPY INSTALACI?

 

UMÍME VYROBIT PREFABRIKÁTY NA WC INSTALAČNÍ STĚNY I PRO SYSTÉMY JINÝCH VÝROBCŮ MONTÁŽNÍCH PRVKŮ. PRO JEJICH VÝROBU POTŘEBUJEME PŘESNÉ ROZMĚRY A ROZESTUPY VŠECH OTVORŮ, KTERÉ JE TŘEBA DO PREFABRIKÁTU VYŘÍZNOUT.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

 


 Vážení zákazníci,
 
vzhľadom na situáciu, ktorá aktuálne vo svete nastala pracujeme v obmedzenom režime výroby. O termínoch a spôsobe dodania Vašich objednávok Vás budeme informovať individuálne.
 
Konzultácie, poradenstvo ako aj ďaľšiu zákaznícku podporu naďalej vykonávame prostredníctvom mailu (online chat na Facebooku), alebo cez telefón.
 
Veríme, že sa situácia rýchlo stabilizuje a budeme sa môcť, čo najskôr, všetci zdraví a plní energie vrátiť do normálneho režimu osobného aj pracovného života. Ďakujeme za pochopenie a dôveru. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!
 
Kolektív EasyBoard s.r.o.