Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

EASYBOARD® WC MODUL

Typ sádrokartonu:
Výrobce sádrokartonu:
Rozměry:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 dnů
Cena bez DPH: 216.53
262
KS

Zdržuje Vás při montáži instalačních stěn vyměřování a vyřezávání otvorů pro vestavěné WC a bidet? Nezdržujte se a šetřete čas s využitím WC modulů EasyBoard®. Vyrobeny jsou pro snadné a rychlé montování na standardní instalační WC systémy. Otvory pro upevnění WC nebo tlačítka je vyříznuté přesně dle standardních rozestupů instalačních WC prvků Geberit dostupných na trhu. Provedení je možné objednat s obyčejného impregnovaného i protipožárního sádrokartonu od výrobců Knauf nebo Rigips.

 

Každá stavba je jiná, proto jsme připravili na výběr různé šířky sádrokartonových prefabrikátů. Výška prefabrikátu je vždy o 50mm vyšší než výška instalačního WC prvku Geberit Duofix. Horní přesah můžete buď jednoduše odříznout, nebo využít k provázání s další konstrukcí sádrokartonové stěny.

 

Z DŮVODU RŮZNÉ VÝŠKY PODLAHY JE Z VÝROBY PŘIPRAVEN PŘESAH I NA SPODNÍ STRANĚ MODULU. PŘI MONTÁŽI NA ZEĎ HO JE PROTO NUTNÉ ZKRÁTIT NA POŽADOVANOU VÝŠKU, VÝMĚRY OD SPODNÍ HRANY SPLACHOVACÍHO TLAČÍTKA.

NEVYHOVUJÍ VÁM UVEDENÉ ROZMĚRY A ROZTEČÍ OTVORŮ V PRO PROSTUPY INSTALACI?

 

UMÍME VYROBIT PREFABRIKÁTY NA WC INSTALAČNÍ STĚNY I PRO SYSTÉMY JINÝCH VÝROBCŮ MONTÁŽNÍCH PRVKŮ. PRO JEJICH VÝROBU POTŘEBUJEME PŘESNÉ ROZMĚRY A ROZESTUPY VŠECH OTVORŮ, KTERÉ JE TŘEBA DO PREFABRIKÁTU VYŘÍZNOUT.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty