Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Oboustranná rampa se zapuštěným LED profilem 2bm/ks

Cena 1 080
Dostupnost: výroba do 5 dní
Šířka rampy:
Výška boční hrany:
25 mm
Cena bez DPH: 892.56
Záruční doba: 24 měsícú
KS

Díky moderní technologii frézování sádrokartonu jsme vytvořili elegantní prefabrikáty pro světelné rampy a nepřímé LED osvětlení, kombinované s přímým LED osvětlením pomocí zafrézovaného profilu 7x9mm na spodní straně. Vzniká tak moderní a praktický doplněk do každého interiéru. Jde o velmi variabilní produkt, který vyrábíme v rozměrech přesně podle Vašich požadavků.

Světelné rampy se zpuštěným LED profilem 7x9mm jsou speciální prefabrikáty vyrobené z 12,5mm silného GKB sádrokartonu. Jejich rozměry jsou pevně definované a nedají se při objednávce měnit. Stačí si vybrať tvar světelné rampy a počet požadovaných kusů. Při požadavku na světelné rampy podle individuálních přání je potřeba vybrat produkt z nabídky prefabrikátů na míru.

 

Prefabrikáty jsou dodávané jen v pevné délce 2m/ks a výšce boční hrany 25mm. Volitelná je jen celková šířka prefabrikátu. Jde o velmi variabilní produkt, proto jeho součástí není LED profil ani LED pásek 7x9mm. Podle celkového rozsahu realizace si toto příslušenství můžete zakoupit v našem eshopu v části "Frézování LED lišt".

 

Stejná variabilita je možná i u celkové montáže. Výška spuštění jako i způsob kotvení se dá realizovat pomocí UD, ale i UW profilů různé šířky. Tyto profily, jako i pásky na spuštění od stropu najdete též v našem Eshopu v sekci "Příslušenství“. Montážní postupy jsou podobné jako u oboustranné světelné rampy. Rozdíl je jen v osazení LED profilu do spodní hrany sádrokartonového prefabrikátu. Vzhledem na variabilitu a možnosti tohoto prefabrikátu nenabízíme jako možnost objednání komplení sady. V připadě zájmu o konzultace nás můžete kontaktovat.

 

Obsah balení:

Spodní prefabrikát je dodávaný v pevném slepeném stavu bez LED profilů a LED pásků.

 

Doporučujeme zakoupit společně se zbožímVážení zákazníci,
 
vzhľadom na situáciu, ktorá aktuálne vo svete nastala pracujeme v obmedzenom režime výroby. O termínoch a spôsobe dodania Vašich objednávok Vás budeme informovať individuálne.
 
Konzultácie, poradenstvo ako aj ďaľšiu zákaznícku podporu naďalej vykonávame prostredníctvom mailu (online chat na Facebooku), alebo cez telefón.
 
Veríme, že sa situácia rýchlo stabilizuje a budeme sa môcť, čo najskôr, všetci zdraví a plní energie vrátiť do normálneho režimu osobného aj pracovného života. Ďakujeme za pochopenie a dôveru. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!
 
Kolektív EasyBoard s.r.o.