Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Oboustranná rampa se zapuštěným LED profilem 2bm/ks

Šířka rampy:
Výška boční hrany:
25 mm
Záruční doba: 24 měsícú
Dostupnost: výroba do 5 dní
Cena bez DPH: 892.56
1 080
KS

Díky moderní technologii frézování sádrokartonu jsme vytvořili elegantní prefabrikáty pro světelné rampy a nepřímé LED osvětlení, kombinované s přímým LED osvětlením pomocí zafrézovaného profilu 7x9mm na spodní straně. Vzniká tak moderní a praktický doplněk do každého interiéru. Jde o velmi variabilní produkt, který vyrábíme v rozměrech přesně podle Vašich požadavků.

Světelné rampy se zpuštěným LED profilem 7x9mm jsou speciální prefabrikáty vyrobené z 12,5mm silného GKB sádrokartonu. Jejich rozměry jsou pevně definované a nedají se při objednávce měnit. Stačí si vybrať tvar světelné rampy a počet požadovaných kusů. Při požadavku na světelné rampy podle individuálních přání je potřeba vybrat produkt z nabídky prefabrikátů na míru.

 

Prefabrikáty jsou dodávané jen v pevné délce 2m/ks a výšce boční hrany 25mm. Volitelná je jen celková šířka prefabrikátu. Jde o velmi variabilní produkt, proto jeho součástí není LED profil ani LED pásek 7x9mm. Podle celkového rozsahu realizace si toto příslušenství můžete zakoupit v našem eshopu v části "Frézování LED lišt".

 

Stejná variabilita je možná i u celkové montáže. Výška spuštění jako i způsob kotvení se dá realizovat pomocí UD, ale i UW profilů různé šířky. Tyto profily, jako i pásky na spuštění od stropu najdete též v našem Eshopu v sekci "Příslušenství“. Montážní postupy jsou podobné jako u oboustranné světelné rampy. Rozdíl je jen v osazení LED profilu do spodní hrany sádrokartonového prefabrikátu. Vzhledem na variabilitu a možnosti tohoto prefabrikátu nenabízíme jako možnost objednání komplení sady. V připadě zájmu o konzultace nás můžete kontaktovat.

 

Obsah balení:

Spodní prefabrikát je dodávaný v pevném slepeném stavu bez LED profilů a LED pásků.

 

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím