Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

OBLÝ PREFABRIKÁT NA SÁDROKARTONOVÝ OBKLAD SLOUPU - CENA ZA PŮLKRUH, 2BM/KS

Vnější průměr sloupu::
Výrobce systémové desky::
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: 10 pracovních dnů od objednání a uhrazení zálohy
Cena bez DPH: 1 859.50
2 250
KS

S našimi sádrokartonovými prefabrikáty se už na stavbě nemusíte trápit s komplikovaným obkladem obloukových sloupů. Stačí si objednat naše sádrokartonové ohýbané tvarovky a na stavbě je složit, přetmelit a přepáskovat spoje. Jejich montáž je na stavbě velmi jednoduchá, rychlá a přesná.

 

Provedení: V závislosti na průměru požadovaného oblouku jsou prefabrikáty vyráběny ze sádrokartonu tl. 6.5, 9.5 a 12.5mm

 

Rozměry: Standardní vnější průměry sádrokartonových tvarovek na obloukové sloupy jsou 300, 400, 500, 600 nebo 700 [mm] a výška 2bm/ks. V případě zájmu o jiný nestandardní rozměr nás neváhajte kontaktovat.

 

Oblý tvar sádrokartónového obkladu sloupu

 

Výrobce systémového materiálu: Sádrokartonové sloupy vyrábýme ze sádrokartonových desek od výrobců Knauf i Rigips. Při objednávce si můžete zvolit, od kterého výrobce základní systémové desky si přejete sádrokartonové sloupy objednat.

 

Přesnot prefabrikátů: Sádrokartonové prefabrikáty jsou vyrobené velmi přesně na požadovaný tvar. Jejich tvar sa ale během manipulace může pružně měnit, proto je důležité si při montáži zkontrolovat jejich výsledný tvar, aby na stavbě po jejich osazení nedošlo k nežádoucím nepřesnostem.

 

Doprava na stavbu: Cena dopravy je jen orienační a bude upřesněná po upřesnění finálního množství dodávaného materiálu a místa dodání

 

Požární odolnost: Sádrokartonové prefabriáty na obklad sloupů jsou vyráběny z certifikovaných materiálů renomovaných výrobců. V případě požadavků na požární odolnost, případně jiné speciální využití, kontaktujte technika systémového materálu. My, jako zpracovatel sádrokartonových desek do oblého tvaru neumíme garantovat jejich požární odolnost ani vydat potřebné certifikáty, které splní tyto speciální požadavky.

 

Výroba sloupů: Nakolik jde o nestandardní výrobu, při počtu do 3 sloupů bude výroba do 10dní od objednání a úhrady zálohy ve výši 100% na účet naší společnosti. Při objednávce většího množství sloupů Vám termín dodání upřesníme po specifikaci celé objednávky.