Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Oboustranná světelná rampa různých rozměrů

NÁŠ TIP

Základní dodání jsou pouze spodní prefabrikáty. Pokud chcete kompletní montážní sadu, konkatkujte nás na našem e-mailu.

Šířka rampy:
Výška hrany:
Vnější strana A:
Vnější strana B:
Výrobce: EasyBoard®
Dostupnost: do 3 dnů
Cena bez DPH: 918.18
1 111
KS

Díky moderní technologii frézování sádrokartonu jsme vytvořili elegantní prefabrikáty pro světelné rampy a nepřímé LED osvětlení. Jde o velmi variabilní produkt, který vyrábíme v rozměrech přesně podle Vašich požadavků. Jde o elegantní řešení a pěkný doplněk interiéru. K dispozici je množství designových řešení.

 

Světelné rampy  jsou cenově zvýhodněné prefabrikáty vyrobené ze sádrokartonu GKB tl. 12,5. Jejich rozměry jsou pevně definované a nedají se při objednávce měnit. Stačí vybrat tvar světelné rampy a počet požadovaných kusů. Při požadavku na světelné rampy dle individuálních požadavků třeba vybrat produkt z nabídky prefabrikátů na míru.

 

» PARAMETRY SVĚTELNÉ RAMPY «

Vnější rozměr strany A světelné rampy          
volitelný 100/150/200/300/400/500/600 [cm]
  do 200cm z jednoho, nad 200cm délky složená z více kusů
Vnější rozměr strany B světelné rampy volitelný 100/150/200/300/400/500/600 [cm]
  do 200cm z jednoho, nad 200cm délky složená z více kusů
Úhel frézování 90 ° - jedenkrát frézování z jedné stran
Strana frézování frézování je vždy na zadní straně sádrokartonové desky
Typ sádrokartonu sádrokarton GKB / RB 12,5 mm od výrobce Knauf nebo Rigips
 

» VOLITELNÉ PARAMETRY «

Výška boční hrany světelné rampy 25mm 50mm 100mm  
Šířka spodní strany světelné rampy 300mm 400mm 500mm 600mm

 

Rez svetelnou rampou

  

» OBSAH BALENÍ «

Objednejte si jen spodní sádrokartonové prefabrikáty EasyBoard® nebo kompletní sadu i s příslušenstvím. Prefabrikáty stačí na strop jen upevnit, přepáskovat a nasádrovať minimum základních spojů. Po přebroušení je strop připraven na malování.

 
Jen spodní prefabrikáty obsahuje 4ks samostatných spodních pohledových prefabrikátů v délce a šířce dle specifikace. prefabrikáty do délky
  strany 200cm jsou dodávány z jednoho kusu na celou stranu, délky nad 200cm jsou složeny z více kusů. Tyto je třeba pod
  úhlem zaříznout na požadovanou délku a upevnit. Spojovací a tmelící materiál nejsou součástí objednávky. Součástí
  objednávky nejsou ani UD profily a sádrokarton potřebný na svislé spuštění ze stropu. Pro kompletní instalaci je třeba
  použít vhodné příslušenství.
 
 

» DOPRAVA «
Automatický systém objednávek na oboustranné světelné rampy je nastaven na výpočet dopravy pouze pro spodní prefabrikáty s výškou boční hrany 25mm. Dopravu za jiné výšky bočních hran a kompletní příslušenství je třeba dohodnout vždy individuálně.

 

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu rozměrů při dopravě jsou sádrokartonové prefabrikáty dodávány v rozloženém nesundání stavu bez nátěru. Na lepení frézovaných hran doporučujeme použít speciální PU lepidlo z naší nabídky. Při objednávce kompletní sady kde výška boční hrany je vyšší než 25mm je lepidlo součástí balení.

 

 


V případě zájmu o kompletní dodávku oboustranné světelné rampy is montáží nás neváhejte kontaktovat.

 

Prefabrikáty se upevňují na standardní sádrokartonovou ocelovou nosnou konstrukci. Spoje jednotlivých prefabrikátů stačí přetmelit sádrou, přepáskovat, vybrousit a namalovat.

 

Pro usnadnění montáže jsme pro Vás připravili jednoduchý montážní postup v PDF formátu:

 

 

Montážny postup obojstrannej svetelnej rampy pre nepriame osvetlenie

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty