Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Oboustranná světelná rampa různých rozměrů

NÁŠ TIP
Cena 1 111
Dostupnost: do 3 dnů
Šířka rampy:
Výška hrany:
Vnější strana A:
Vnější strana B:
Cena bez DPH: 918.18
Výrobce: EasyBoard®
KS

Díky moderní technologii frézování sádrokartonu jsme vytvořili elegantní prefabrikáty pro světelné rampy a nepřímé LED osvětlení. Jde o velmi variabilní produkt, který vyrábíme v rozměrech přesně podle Vašich požadavků. Jde o elegantní řešení a pěkný doplněk interiéru. K dispozici je množství designových řešení.

 

Světelné rampy  jsou cenově zvýhodněné prefabrikáty vyrobené ze sádrokartonu GKB tl. 12,5. Jejich rozměry jsou pevně definované a nedají se při objednávce měnit. Stačí vybrat tvar světelné rampy a počet požadovaných kusů. Při požadavku na světelné rampy dle individuálních požadavků třeba vybrat produkt z nabídky prefabrikátů na míru.

 

» PARAMETRY SVĚTELNÉ RAMPY «

Vnější rozměr strany A světelné rampy          
volitelný 100/150/200/300/400/500/600 [cm]
  do 200cm z jednoho, nad 200cm délky složená z více kusů
Vnější rozměr strany B světelné rampy volitelný 100/150/200/300/400/500/600 [cm]
  do 200cm z jednoho, nad 200cm délky složená z více kusů
Úhel frézování 90 ° - jedenkrát frézování z jedné stran
Strana frézování frézování je vždy na zadní straně sádrokartonové desky
Typ sádrokartonu sádrokarton GKB / RB 12,5 mm od výrobce Knauf nebo Rigips
 

» VOLITELNÉ PARAMETRY «

Výška boční hrany světelné rampy 25mm 50mm 100mm  
Šířka spodní strany světelné rampy 300mm 400mm 500mm 600mm

 

Rez svetelnou rampou

  

» OBSAH BALENÍ «

Objednejte si jen spodní sádrokartonové prefabrikáty EasyBoard® nebo kompletní sadu i s příslušenstvím. Prefabrikáty stačí na strop jen upevnit, přepáskovat a nasádrovať minimum základních spojů. Po přebroušení je strop připraven na malování.

 
Jen spodní prefabrikáty obsahuje 4ks samostatných spodních pohledových prefabrikátů v délce a šířce dle specifikace. prefabrikáty do délky
  strany 200cm jsou dodávány z jednoho kusu na celou stranu, délky nad 200cm jsou složeny z více kusů. Tyto je třeba pod
  úhlem zaříznout na požadovanou délku a upevnit. Spojovací a tmelící materiál nejsou součástí objednávky. Součástí
  objednávky nejsou ani UD profily a sádrokarton potřebný na svislé spuštění ze stropu. Pro kompletní instalaci je třeba
  použít vhodné příslušenství.
 
 

» DOPRAVA «
Automatický systém objednávek na oboustranné světelné rampy je nastaven na výpočet dopravy pouze pro spodní prefabrikáty s výškou boční hrany 25mm. Dopravu za jiné výšky bočních hran a kompletní příslušenství je třeba dohodnout vždy individuálně.

 

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu rozměrů při dopravě jsou sádrokartonové prefabrikáty dodávány v rozloženém nesundání stavu bez nátěru. Na lepení frézovaných hran doporučujeme použít speciální PU lepidlo z naší nabídky. Při objednávce kompletní sady kde výška boční hrany je vyšší než 25mm je lepidlo součástí balení.

 

 


V případě zájmu o kompletní dodávku oboustranné světelné rampy is montáží nás neváhejte kontaktovat.

 

Prefabrikáty se upevňují na standardní sádrokartonovou ocelovou nosnou konstrukci. Spoje jednotlivých prefabrikátů stačí přetmelit sádrou, přepáskovat, vybrousit a namalovat.

 

Pro usnadnění montáže jsme pro Vás připravili jednoduchý montážní postup v PDF formátu:

 

 

Montážny postup obojstrannej svetelnej rampy pre nepriame osvetlenie

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

 


 Vážení zákazníci,
 
vzhľadom na situáciu, ktorá aktuálne vo svete nastala pracujeme v obmedzenom režime výroby. O termínoch a spôsobe dodania Vašich objednávok Vás budeme informovať individuálne.
 
Konzultácie, poradenstvo ako aj ďaľšiu zákaznícku podporu naďalej vykonávame prostredníctvom mailu (online chat na Facebooku), alebo cez telefón.
 
Veríme, že sa situácia rýchlo stabilizuje a budeme sa môcť, čo najskôr, všetci zdraví a plní energie vrátiť do normálneho režimu osobného aj pracovného života. Ďakujeme za pochopenie a dôveru. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!
 
Kolektív EasyBoard s.r.o.