DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky při objednávkách nad 15 000 korun
Registrovaní zákazníci získavají kód na slevu 5%
Infolinka: +420 775 379 350

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Zebra [1m²]

Dostupnost: Zákazková výroba
Cena bez DPH: 928.93
1 124 ks

 

3D panely přinášejí inovativní a moderní řešení pro každou domácnost, kancelář, či obchodní provoz. Jsou navrženy ve spolupráci s nejlepšími designéry a vyrobené ručně z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů.

Nabízíme širokou škálu vzorů, které podtrhnou atmosféru každého prostoru, probudí povrch stěn a dodají mu vlastní unikátní charakter.

VÝHODY 3D PANELŮ

 • Neomezená kreativita
  Přidáním dalších designových prvků, barevné úpravy a správného osvětlení, využitím hry světla a stínu nabízejí 3D panely designérům a architektům neomezené možnosti kreativity a představivosti.
 • Snadná instalace
  3D Panely mohou být instalovány samostatně jako dekorační prvek ve formátu dlaždic nebo mohou být mezery vyplněny pro vytvoření třídimenzionální plochy bez přerušení a spojů. Dokonale hladký povrch 3D panelů je ihned připraven na další barevnou úpravu. Barvit můžete jakýmkoli způsobem (štětec, váleček, stříkací pistole, ..)
 • Odolnost a snadná oprava
  Možnost realizace nerozeznatelných drobných oprav v případě poškození.
 • Šetrné k životnímu prostředí
  3D Panely patří do skupiny "eco-friendly" materiálů, protože jsou vyrobeny z přírodního sádrového kompozitu. Jsou 100% netoxické bez těkavých látek.
 • Nízká tepelná vodivost
  3D Panely mají nízkou tepelnou vodivost a rovnovážnou vlhkost, proto se při dotyku zdají být teplé. Malý rozdíl mezi teplotou stěny a teplotou místnosti vyvolává příjemnou atmosféru v místnosti. Nízká povrchová vodivost zabraňuje statickému náboji, díky čemuž sádrové panely nepřitahují žádný prach a jsou proto velmi vhodné pro alergiky.
 • Přirozená regulace vlhkosti
  3D panely díky vysoké pórovitosti dokáží přirozeně regulovat vlhkost vzduchu v místnosti. V době přechodných období dokáží částečně pohlcovat vyšší vlhkost vzduchu a naopak, pokud je vzduch nežádoucím způsobem suchý, vlhkost předávat.
 • Nehořlavost
  Materiál patří do skupina stavebních materiálů A1. Při tvrdnoucí procesu výroby se spojuje část vody se sádrou, která zůstává v sádře navázána v krystalické formě. V případě požáru se voda postupně uvolňuje a tak zajišťuje přirozenou protipožární ochranu.
 • Zlepšení akustických vlastností prostoru
 • Zlepšení termoizolace prostoru

 


 

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základní sádrokartonové prefabrikáty easyboard® si může každý zájemce pohodlně objednat přez naše interentové stránky, které obsahují širokou nabídku nejen sádrokartonových prefabrikátů, ale i dekoračních stropů, stěn nebo garnýží.

Zeptejte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte první kdo se dozví o našich nejnovějších produktech a nabídkách! Přihlašte sa na odběru newsletteru .

Nebo se zaregistrujte jako zákazník a jako dárek na uvítaní vám dáme slevový kupon na 5%.