Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Kros [1m²]

Cena 1 185
Dostupnost: Zákazková výroba
Cena bez DPH: 979.34
KS

3D panely přinášejí inovativní a moderní řešení pro každou domácnost, kancelář, či obchodní provoz. Jsou navrženy ve spolupráci s nejlepšími designéry a vyrobené ručně z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů.

 

Nabízíme širokou škálu vzorů, které podtrhnou atmosféru každého prostoru, probudí povrch stěn a dodají mu vlastní unikátní charakter.

 

VÝHODY 3D PANELŮ

 

NEOMEZENÁ KREATIVITA
Přidáním dalších designových prvků, barevné úpravy a správného osvětlení, využitím hry světla a stínu nabízejí 3D panely designérům a architektům neomezené možnosti kreativity a představivosti.

 

SNADNÁ INSTALACE
3D Panely mohou být instalovány samostatně jako dekorační prvek ve formátu dlaždic nebo mohou být mezery vyplněny pro vytvoření třídimenzionální plochy bez přerušení a spojů. Dokonale hladký povrch 3D panelů je ihned připraven na další barevnou úpravu. Barvit můžete jakýmkoli způsobem (štětec, váleček, stříkací pistole, ..)

 

ODOLNOST A SNADNÁ OPRAVA
Možnost realizace nerozeznatelných drobných oprav v případě poškození.

 

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
3D Panely patří do skupiny "eco-friendly" materiálů, protože jsou vyrobeny z přírodního sádrového kompozitu. Jsou 100% netoxické bez těkavých látek.

 

NÍZKÁ TEPELNÁ VODIVOST
3D Panely mají nízkou tepelnou vodivost a rovnovážnou vlhkost, proto se při dotyku zdají být teplé. Malý rozdíl mezi teplotou stěny a teplotou místnosti vyvolává příjemnou atmosféru v místnosti. Nízká povrchová vodivost zabraňuje statickému náboji, díky čemuž sádrové panely nepřitahují žádný prach a jsou proto velmi vhodné pro alergiky.

 

PŘIROZENÁ REGULACE VLHKOSTI
3D panely díky vysoké pórovitosti dokáží přirozeně regulovat vlhkost vzduchu v místnosti. V době přechodných období dokáží částečně pohlcovat vyšší vlhkost vzduchu a naopak, pokud je vzduch nežádoucím způsobem suchý, vlhkost předávat.

 

NEHOŘLAVOST
Materiál patří do skupina stavebních materiálů A1. Při tvrdnoucí procesu výroby se spojuje část vody se sádrou, která zůstává v sádře navázána v krystalické formě. V případě požáru se voda postupně uvolňuje a tak zajišťuje přirozenou protipožární ochranu.

 

ZLEPŠENÍ AKUSTICKÝCH VLASTNOSTÍ PROSTORU

 

ZLEPŠENÍ TERMO-IZOLACE PROSTORU

 

 


 Vážení zákazníci,
 
vzhľadom na situáciu, ktorá aktuálne vo svete nastala pracujeme v obmedzenom režime výroby. O termínoch a spôsobe dodania Vašich objednávok Vás budeme informovať individuálne.
 
Konzultácie, poradenstvo ako aj ďaľšiu zákaznícku podporu naďalej vykonávame prostredníctvom mailu (online chat na Facebooku), alebo cez telefón.
 
Veríme, že sa situácia rýchlo stabilizuje a budeme sa môcť, čo najskôr, všetci zdraví a plní energie vrátiť do normálneho režimu osobného aj pracovného života. Ďakujeme za pochopenie a dôveru. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!
 
Kolektív EasyBoard s.r.o.