Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 

 

Hexagon [1m²]

Dostupnost: Zákazková výroba
Cena bez DPH: 969.42
1 173.00
KS

3D panely přinášejí inovativní a moderní řešení pro každou domácnost, kancelář, či obchodní provoz. Jsou navrženy ve spolupráci s nejlepšími designéry a vyrobené ručně z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů.

 

Nabízíme širokou škálu vzorů, které podtrhnou atmosféru každého prostoru, probudí povrch stěn a dodají mu vlastní unikátní charakter.

 

VÝHODY 3D PANELŮ

 

NEOMEZENÁ KREATIVITA
Přidáním dalších designových prvků, barevné úpravy a správného osvětlení, využitím hry světla a stínu nabízejí 3D panely designérům a architektům neomezené možnosti kreativity a představivosti.

 

SNADNÁ INSTALACE
3D Panely mohou být instalovány samostatně jako dekorační prvek ve formátu dlaždic nebo mohou být mezery vyplněny pro vytvoření třídimenzionální plochy bez přerušení a spojů. Dokonale hladký povrch 3D panelů je ihned připraven na další barevnou úpravu. Barvit můžete jakýmkoli způsobem (štětec, váleček, stříkací pistole, ..)

 

ODOLNOST A SNADNÁ OPRAVA
Možnost realizace nerozeznatelných drobných oprav v případě poškození.

 

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
3D Panely patří do skupiny "eco-friendly" materiálů, protože jsou vyrobeny z přírodního sádrového kompozitu. Jsou 100% netoxické bez těkavých látek.

 

NÍZKÁ TEPELNÁ VODIVOST
3D Panely mají nízkou tepelnou vodivost a rovnovážnou vlhkost, proto se při dotyku zdají být teplé. Malý rozdíl mezi teplotou stěny a teplotou místnosti vyvolává příjemnou atmosféru v místnosti. Nízká povrchová vodivost zabraňuje statickému náboji, díky čemuž sádrové panely nepřitahují žádný prach a jsou proto velmi vhodné pro alergiky.

 

PŘIROZENÁ REGULACE VLHKOSTI
3D panely díky vysoké pórovitosti dokáží přirozeně regulovat vlhkost vzduchu v místnosti. V době přechodných období dokáží částečně pohlcovat vyšší vlhkost vzduchu a naopak, pokud je vzduch nežádoucím způsobem suchý, vlhkost předávat.

 

NEHOŘLAVOST
Materiál patří do skupina stavebních materiálů A1. Při tvrdnoucí procesu výroby se spojuje část vody se sádrou, která zůstává v sádře navázána v krystalické formě. V případě požáru se voda postupně uvolňuje a tak zajišťuje přirozenou protipožární ochranu.

 

ZLEPŠENÍ AKUSTICKÝCH VLASTNOSTÍ PROSTORU

 

ZLEPŠENÍ TERMO-IZOLACE PROSTORU