Naposledy prohlížené

 

člen Hospodářské komorySPS

 

 

 

 

 

KONTAKT - PRAHA

Nuselská 67/497
140 00 Praha 4

 

KONTAKT - BRNO

Hájecká 14

618 00 Brno

 

INFOLINKA

 

+420 775 379 350

+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.cz

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pon. - Pát.
8:00 - 16:00 hod

 

Online chat poradna vždy
když svítí zeleně
"ONLINE"

 


Frézování drážky pro hliníkové "LED lišty" [2bm/ks]

Cena 293.60
Původní cena 326.23, Sleva 10 %
Dostupnost: do 3 dnů
Šířka řezu:
Hloubka řezu:
Šířka prefabrikátu:
Typ sádrokartonu:

Cena bez DPH: 242.65
Výrobce: EasyBoard®
KS

Nabízíme Vám možnost zafrézování do sádrokartonu drážky pro snadné a přesné osazení moderních hliníkových LED lišt. Zafrézovat drážky různé šířky a hloubky, které lze osadit do sádrokartonového stropu nebo předsazené stěny.

 
Délka prefabrikátu   2bm/ks
Šířka prefabrikátu   200mm/300mm (drážka na LED lištu je uprostřed prefebrikátu)
Šířka frézované drážky   10 až 30mm
Hloubka drážky   5 až 10mm
Typ sádrokartnu   bílý GKB / RB nebo zeleny impregnovaný GKBI / RBI tlouštka 12,5mm vhodný do koupelny

 

HLINÍKOVÁ LED LIŠTA A PÁSEK NEJSOU ZAPOČTENO V CENĚ FRÉZOVÁNÍ PREFABRIKÁT A JE JEJICH NUTNÉ OBJEDNAT SAMOSTATNĚ.

 

Při montáží doporučujeme drážku podložit CD profilem na zpevnění frézované části


Moderní technologie umožňuje frézování přesných a rovných drážek do sádrokartonu. Frézujeme do sádrokartonu různé druhy a rozměry hliníkových lišt pro LED pásy. V případě zájmu o frézované jinych rozměrů hliníkových LED lišt nás neváhejte kontaktovat.

 

 


 

» DEKORAČNÍ A STROPY A STĚNY EASYBOARD® «

 

Plánujete si zkrášlit dům nebo byt dekoračním stropem nebo stěnou? Jste zkušený montážník sádrokartonu, zručný kutil nebo pouze začínáte dělat se sádrokartonem? Je úplně jedno, jak velké máte zkušenosti. S prefabrikáty EasyBoard® zvládnete montáž jednodušší, rychlejší a hezčí než při dosud běžných montážních postupech. V nabídce máme různé tvary a rozměry dekoračních stěn nebo stropů. Od jednoduchých ale elegantních světelných ramp po atypické obloukové tvary. Vybrat si můžete buď jen základní prefabrikáty EasyBoard®, nebo celou sadu i s příslušenstvím na kompletní realizaci. Objednávku realizovanou přes náš internetový obchod dopravíme kurýrem nebo naší vlastní dopravou na Vámi zadanou adresu.

 

» PROČ OBJEDNAT EASYBOARD®? «

 

Využitím moderních technologií si můžete ulehčit Vaši práci na stavbě. Realizace budou jednodušší, hezčí a ještě Vám nabídnou možnost ušetřit. Kromě běžných obkladů stupaček nebo světelných ramp vyrobíme i jiné složité tvary, které běžným způsobem není ani možné zrealizovat. Jednotlivé prvky se dají navzájem různě kombinovat, spojovat nebo lepit. Frézovat je možné z obou stran sádrokartonové desky a s různými úhly zalomení. Kromě běžných sádrokartonových desek jsou k dispozice i prefabrikáty z impregnovaného nebo protipožárního sádrokartonu. K dispozici jsou kromě desek standardní tloušťky 12,5mm i 15mm tlusté desky.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantní výsledek je realizován jednoduše, rychle a ušetří 70% času montáže. Využití EasyBoardu® je pro běžné, ale i náročné realizace. Prefabrikáty vyrobeny s velkou přesností zaručují lepší vzhled a značnou úsporu materiálu. Díky kombinaci různých úhlů a stran frézování vzniknou tvary, které běžným způsobem nebylo možné zrealizovat. S EasyBoard® bude výsledek Vaší práce hezčí a výrazně jednodušší na montáž. Zpracování frézováním lze využít pro jednoduché, ale i velmi náročné realizace.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty